Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 20 éves vagyok és nyomul rám...

20 éves vagyok és nyomul rám a főnököm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Igen tervben van a munkahelyválltás de sajnos még gyűjtögetnem kell,hogy neki vágja Budapestnek, és igen folyamatosan jelzem neki, már már flegmám,hogy hagyjon békén.

Senkinek nem merem elmondani, borzalmas helyzet. Több mint 20 év köztünk a korkülömbség egy nőtlen szerencsétlen férfi.



A szituáció úgy tud kialakulni,hogy behív az irodájába valamilyen ügyben és taperol.. Arébb állok elmegyek, volt hogy kijöttem. Leültet maga mellé nézzük a papírokat és konkrétan addig fogdos hogy benyul a bugyimba is... undorom, hanyingerem van mar azt is hazudtam,hogy baratom van és nem hagy békén. Van,hogy nem is köszönök nekii hogy vegye észre magát.

Sírok napok óta soha nem kerültem még ilyen helyzetbe, azért dolgozok hogy munkatapasztalatot szerezzek Egyetem előtt és neki vághassak Budapestnek.


Sajnos nem tudok felmondani amíg nincs másik a szüleim anyagi helyzete nem engedné ezt meg.


Mégis mit tudnék tenni?


20/L



2018. szept. 16. 13:31
1 2
 1/19 anonim válasza:
54%
Nem akarásnak nyögés a vége.
2018. szept. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%

*behív az irodájába valamilyen ügyben és taperol..


Már itt hibáztál, hogy egyáltalán megengedted neki, hogy hozzád érjen és nem azonnal léptél, szemtől szemben, hogy ezt meg ne próbálja még egyszer.

Most már cseszheted.. Anyukád nem tanította meg neked, hogy ilyen esetben mi a helyes, mit kell azonnal lépned?


Tanulj belőle és keress azonnal másik állást.

2018. szept. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Kérdezd már meg, tudja-e mi a munkahelyi szexuális zaklatás és hogy mennyit kaphat érte, ha legközelebb is hozzád ér.

Egyébként... Ha eddig elviselted, azt egyébként bátorításnak vette, azért mindig merészebb lett. Az ilyen embert az első alkalommal nagyon határozottan le kell állítani, vagy ott hagyni azt a munkahelyet.

2018. szept. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 acelsziv ***** válasza:
82%

Szenvedsz. Párszor még megerőszakol jaj de jó lesz neked.

Vagy felnyomod a francba szexuális zaklatásért.

2018. szept. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem tud szexuális zaklatással jönni a kérdező, ha megengedte, hogy fogdossák.
2018. szept. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
33%
Mi a gond? Nőként így lehet sikereket elérni.
2018. szept. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

“Leültet maga mellé nézzük a papírokat és konkrétan addig fogdos hogy benyul a bugyimba is...”

Ember, ha te azt megengeded neki hogy a bugyidba is benyúljon és nem állítod le határozottan akkor magadra vess. Úgy látszik te még élvezed is, hát jól van.;) Nem értem mi itt a kérdés ha a bugyidig be engeded ..

2018. szept. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
De mindjárt jönnek a feminácik az áldozathibáztatásukkal.. De könyörgöm ha valaki ennyire agyalágyult hogy a bugyijáig engedi:D Hogy mit tegyél? Legközelebb már vedd is be neki azt majd jólesz..:D Röhej vagy kis anyám.
2018. szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőtlen szerencsétlen férfi? Mégis valamilyen szinten szerencsés, ha főnök lett belőle, és fiatal lányok bugyijába nyúlkálhat büntetlenül.
2018. szept. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
31%
Az hogy 20 éves vagy senkit sem érdekel, miért így kezded a kérdést? Nem 16 vagy, hanem egy anyakorba lépett érett nő. Akár már lehetne egy gyereked is, meg férjed.
2018. szept. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!