Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnököm mindent rám sóz....

A főnököm mindent rám sóz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Helyettes vezető vagyok. A munkám azonban más. Csak megbízottként vagyok helyettes, ha pl. nincs ott a főnök. De ez a valóságban nem így van. Minden szervezési feladatot nekem kell összefogni, a többi dolgozó munkáját felügyelni stb. Én tartom mindenért a hátam. Ő meg csak pletykálkodik és kritizál. Mit tennétek az én helyemben?
2018. szept. 3. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Lépnék a helyedben, mert gondolom a fizetésed nem tükrözi a belefeccölt munkát.

Amikor kritizál, miért nem mondod meg neki: kisöreg, ha ennyire tudod, gyere csináld, mutasd meg hogy kell, ne csak kritizálj, hanem mutass példát:DD


Arra vigyázz ne hogy felvihogj, ha látod, hogy mit össze bakizik...fapofa, de a legjobb ha sürgős dologra hivatkozol és kimész az irodából, kint már vihoghatsz:D

2018. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érzékeltetni kellene a munkájának a jelentőségét.
2018. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pályáznék a helyére okosan
2018. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs a helye bebetonozva, akkor szepen lassan elkezdenek a poziciojara palyazni, pl joban lenni a tulajdonossal, a vezetoseg tobbi reszevel, magam melle allitani a dolgozokat. Csak nagyon ovatosan csinald, az ilyen emberek akkor a legrosszabbak, ha veszelyben a kenyelmes helyuk.
2018. szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!