Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi energiát kell belefekte...

Mennyi energiát kell belefektetni a munkánkba?

Figyelt kérdés

Ha túl keveset szánunk rá, akkor az a baj.

Ha túl sokat tevékenykedünk az sem jó.

Szerintem az a legjobb, ha csak azt tesszük meg, amit kérnek tőlünk, se többet, se kevesebbet. Szerintetek is ez a helyes megközelítés?


2018. szept. 17. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit dolgozom, amennyit muszáj azon felül pedig amennyit a lelkiismeretem, eszem megkíván. Ha tudom, hogy valamit megtehetek pl, amivel segítek egy kollégámnak és nekem nem okoz kárt, nehézséget megteszem neki, hiába nem kérik. Ahogy akkor is "szívesen" dolgozom többet, ha látom, hogy egy adott plusz feladat végzésével valami pluszt is profitálhatok.
2018. szept. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én mindenhol a teljesítményem szerinti 50%ot adok bele, mert ha 75%ra növelem már meg vagyok dicsérve, de még mindég nem szakadok bele a munkába

persze ez ha saját vállalkozásom lenne nem így nézne ki

2018. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amennyit a munkám igényel.
2018. szept. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!