Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fiatal párnak való munkalehető...

Fiatal párnak való munkalehetőség külföldön?

Figyelt kérdés

Angliában gondolkodunk.

Érettségivel illetve egy OKJ-s szakmával rendelkezünk, nyelv tudás nekem megfelelő, páromé kissé gyenge.

Kinek milyen tapasztalata van e téren? Milyen munkahelyen lenne esélyünk, illetve milyen munkát ajánlotok, olyannak aki nem perfect angolos?!


(Tudom kevés az Infó, de kérdezz és én válaszolok)



2018. szept. 17. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
konyha, takarítás, housekeeping, kerti melók, ha van jogsitok, akkor futár meló, de mi a szakmátok? Én a szakmámban dolgozom Angliában, és nem perfekt az angolom. De szerintem nem gondoljátok komolyan. Ahhoz a gyakori kérdések kevés. A kiválasztott város facebook oldalán keressetek szállást, és vigyázzatok a kamucégekkel.
2018. szept. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Logisztikai Ügyintéző

Informatika


Komolyan gondoljuk, már 1 éve tervezzük, jelenleg van elég tőkénk (1 Millió Ft) elindulni, illetve van kint ismerősünk is.


Nekem van jogsim.

2018. szept. 17. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Más nem is kell. Akkor mire vártok? Pénzetek van az első hónapra, ismerős is, úgyhogy hajrá! Angliában bármi lehetsz!
2018. szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért h bármi lehetsz erős túlzás.

Informatikus meg logisztikai ügyintézéshét min perfekt angol kell, meg angliai referencia.

Én a barátnőmmel amikor kijottunk kitchen porternek álltunk be, 2ev alatt sem sokat fejlodtem, most raktáros vagyok.

Nektek is valszeg konyha, takarító stb melóval kell kezdeni, mint ahogy a legtöbbünknek.

2018. szept. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jövő nyáron mindenféleképp megpróbálkozunk vele.


Köszi szépen a válaszokat, és a tapasztalatokat.


Ment a zöld pacsi mindenkinek!

2018. szept. 21. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!