Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A McDonald's miért számít...

A McDonald's miért számít alja munkának? Miért nézik le az emberek az ott dolgozókat?

Figyelt kérdés
2018. szept. 18. 21:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem számít alja munkának.
2018. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
16%
Mert bárki végezheti.
2018. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért mert semmiféle végzettséget, kompetenciát nem igényel, pocsék a munkaidő. Bár szerintem vannak sokkal "aljább" helyek.
2018. szept. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem egy olyan munka amit az ember sokáig akar csinálni, de nincs vele semmi gond,pályakezdőknek,szakképzetlen embereknek jó kezdet.Kemény munka a Mekis.
2018. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ismerősöm már kisfőnök szintre dolgozta magát ott

Van feljebb jutási lehetőség ez béremeléssel jár.

Szal nem tudom nem nézem le a mekit mert sok ismerősöm jó barátom dolgozik benne és keres sokat s karriert épít...

2018. szept. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19%

Nem tudom, de én nem nézem le őket.


Bár ahhoz képest, hogy én pincérként minden nap!!! a napi 8!!! órából 14!!!-et dolgoztam (tűző napon, olykor 38-42 fokban, mert egy nagy nyitott udvar volt, csak a vendégek ülőhelyei voltak árnyékban), és végig mosolyognom kellett (és nem esett nehezemre), míg a Mekis dolgozók nem mosolyognak és ez zavaró. Úgy tesznek, mintha a világ fájdalmát cipelnék, pedig fogalmuk sincs az igazi embert próbáló munkáról.


Szóval Mekisek, szeretlek titeket, csak mosolyogjatok... ráadásul könnyebbé teszi a napotokat. Tapasztalat!

2018. szept. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Általában nem az embert nézik le, csak azt a munkát, hiszen egyetemisták ezrei is dolgoznak ott ideiglenesen.

Egyébként meg azért, mert egy robotmunka, ahol az emberek folyamatosan forognak, és teljesen jelentéktelen vagy egy ilyen gépezetben, mert ha elmész, másnap jön helyetted másik, konkrétan semmilyen értékelhető tudást nem igényel.

2018. szept. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
9%
Azért mert nem normálisak a Meki nagy multi ha rosszul is megy neki 20 év mire felszámolják addig biztos munka meg fizetés.De legtöbb ember rövid távra tervez és azt látja aki ott dolgozik milyen béna már.Meg kap végkielégítést is hozzú távon biztos nem jár rosszul.Persze nem kap minden hónapban 300000ft meg nem lesz új kocsija állandoan meg nem lesz olyan problémája hogy, haszontalan dolgot vegyen a fizetéséből.
2018. szept. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7%
A másik meg az hogy, nem terent értéket maj a jövőben irnnak pár programot ami miatt ki rugják az irodában dolgozok nagy részét.Meg gépesittenek mindent akkor ki fog majd értéket terennteni 8 óra munka régi idők hagyatéka hogy, le kössd magad és addig se fejlödj.
2018. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

"A másik meg az hogy, nem terent értéket maj a jövőben irnnak pár programot ami miatt ki rugják az irodában dolgozok nagy részét."

Ne félj, a mekiben sem lesz fényes jövőd, már a rendelésfelvételt sok helyen csak gépekkel végzik, addig van még szerencséd, amíg kellesz krumplit forgatni, és nem tudja egy robot kiadni az ételt.

2018. szept. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!