Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet, hogy a munkahelyi...

Lehet, hogy a munkahelyi környezet miatt beteg ilyen gyakran?

Figyelt kérdés
Van egy férfi kollégám, huszas évei végén jár, nagyon tehetséges. Ami munkát kap, hibátlanul megcsinálja, remek vele együtt dolgozni. Viszont az elismerést ritkán kapja meg, mindig az osztály igazgatója zsebeli be az ő munkájáért a dícséretet. Ugyanez az igazgató, féltve a saját pozicióját, megfúrta a kinevezését is. Azóta sokat hallani tőle, hogy elégedetlen, látszik rajta, hogy ez nem tett jót neki, sokszor beteg is mostanság, általában 3-4 napot, egy hetet, de két, három hetente. Lehet, hogy a benti dolgok hatással vannak az egészségére? Irodai munkáról van szó.
2018. szept. 23. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Én ebből inkább azt szűröm le, hogy állást keres, interjúkra jár, vagy bedolgozik máshova.
2018. szept. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Annyit ad, ami a minimum.Mert még ott van állásba


*Ugyanez az igazgató, féltve a saját pozícióját, megfúrta a kinevezését is.


Tudod ki termelne az ilyennek. Mire föl? hogy az fölözze le az eredményt?...más melójáért? Aki meg valóban megdolgozta azt az eredményt carba nincs nézve..aha


Senki nem őrült meg.


Drukkolok a srácnak, hogy egy nagyon nagyon jó helyet találjon.. Egyébként ilyen helyzet után ez szokott lenni.

2018. szept. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Lehet.
2018. szept. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet úgy van vele, hogy ha a jelenlétét nem èrtékelik, majd a hiányát fogják, ami látszik a kérdésedből is, hogy érzékelhető, hogy azokon a napokon nincs bent.
2018. szept. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valakit nem dicsérnek meg a munkahelyén és nem léptetik elő, normális embert nem tesz annyira lelki beteggé, hogy fizikailag is állandóan megbetegedjen. Szerintem is arról van inkább szó, hogy állásinterjúkra jár. Amit mondjuk elvileg tilos lenne csinálni táppénz alatt, de kit zavar.
2018. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Skypeon illetve telefonon kapcsolatban vagyunk a munka miatt, valóban betegeskedik nagyon sokszor. Pont ezért kezdtem el ilyen benti okokra visszavezetni.
2018. szept. 23. 19:12
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A vegetatív idegrendszernek nem lehet parancsolni. Én hiszek benne(tapasztalat), hogy ép testben ép lélek. És ez vissza felé is igaz.
2018. szept. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kapcsolatban vagytok, akkor kérdezd meg tőle bátran, hogy mi miatt betegeskedik ilyen sűrűn.
2018. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van olyan akinek gyengébb az immunrendszere, nekem is van egy barátnőm aki szinte minden héten beteg.
2018. szept. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem osztályvezetőt akartál írni a kérdésed kifejtésekor?
2018. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!