Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek is mindenről beszámolna...

Nektek is mindenről beszámolnak a főnökeitek?

Figyelt kérdés
Nagyon kedves főnököm van. Szeretek vele dolgozni. Az előző helyeimen ilyen nem volt. Ha el kell mennie valahova beszámol. Ez természetes is, számomra. Van, hogy elmondja elmegy a gyerekéért meg apróbb dolgokat. Van hogy felhív és úgy közli. Nálatok is így van?
2018. szept. 25. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha így volna sem igazán izgatna egy idegen ember dolga, munkahelyről van szó nem nyári táborról.
2018. szept. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az én főnökömmel is bármit megtudok beszélni.
2018. szept. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, a telefonálós részen kívül az egész. Ha például azért hív fel, hogy közölje, ezért kséni fog vagy hamarabb távoznia, nem pedig csak úgy spontán a szabad délutánodon felcsörget random, hogy elmesélje hogy megy a sora a szabadidejében, akkor az is. bár nem bűn az, ha a főnök barátkozni szeretne a beosztottjával. :)
2018. szept. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én főnököm is ilyen, nyitott könyv előttünk az élete. A születésnapját az ő házában ünnepeltük, de hívott át máskor is, nagyon közvetlen és jó fej nő.
2018. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én főnököm a nemi életét is elmeséli😅
2018. szept. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy nem tartozik rám, hogy mit csinál főleg munkaidőben. Ha akarja elmondja, ha akarja nem. Én soha nem kíváncsiskodtam az élete felől. Nekem sincs beszámolási kötelezettségem felé, hogy mit csinálok szabadidőmben. Főleg azóta vagyok ilyen "zárkózott", hogy beszéltem neki a hobbimról, és azóta az a rögeszméje, hogy csak azon jár eszem, meg hogy túl sok időt fordítok rá. Szóval egy ilyen után úgy vagyok vele, hogy minimális dolgokat közlök vele.
2018. szept. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A "főnökök" is emberek. Nekik is vannak gondjaik, bajaik, életük a munkán kívül. Ők is szeretnek beszélni mint bárki más.
2018. szept. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az kellene még...
2018. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, az enyém is ilyen volt. Mentünk anyagért, és a kocsiban ecsetelte, hogy a fia miket csinál, hogy oldja meg a matekházit, a lányának mikor volt a születésnapja, a szeretőjével xy van, stb.
2018. szept. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!