Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt már, hogy visszautasított...

Volt már, hogy visszautasítottatok egy előléptetési ajánlatot? Utána hogy viszonyultak hozzátok a főnökeitek?

Figyelt kérdés
Felkértek, egy 100 fős szolgáltató vállalatnál tevékenykedő csapatot kellene irányítanom, eddig egyszerű ügyintéző voltam, teljesen elégedett voltam a pozíciómmal és a feladataimmal. Most előléptetnének, de nem hiányzik a sok stressz, felelősség stb. Jó nekem így, ahogy van. Mondhatok nemet vagy általában ezt úgy értik, hogy nincs választásom és csak formális a kérdés formátum. Hogy fognak ezután hozzám viszonyulni?
2016. júl. 7. 17:11
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nem kellene visszautasítanod, gondolom megbíznak benned örülj neki
2016. júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondtam, megbántam. Akit felvettek a helyre ki is rúgott hamar
2016. júl. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akárhogy reagálhatnak, embere válogatja... Lehet, hogy kirúgnak, lehet, hogy megtartod a munkád, lehet, hogy elérik, hogy te mondj fel...
2016. júl. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én utasítottam már vissza, hasonló okokból, mint a kérdező. Megindokoltam, elfogadták, semmi nem változott meg.
2016. júl. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!