Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyeden hogy viszonyul...

A munkahelyeden hogy viszonyulnak ahhoz ha egyetemre jársz levelezőn?

Figyelt kérdés

Nekem van egy-két kollégám aki állandóan szid amiatt, hogy pénteken elmegyek délbe (holott pénteken csak 2-ig dolgozunk) stb. Ebből nagyon sok vitám van.

Nálatok mi a helyzet?


2018. okt. 1. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk senki sem húzza ilyesmi miatt a száját, sőt. A kedves kollégáid bekaphatják, egyedül az számít, hogy te így egyeztál meg a főnökkel és őt ez nem zavarja.
2018. okt. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia! Szintén munka mellett járok levelezőre. Ha a munkáltató nem kötött veled tanulmányi szerződést akkor nem kötelességük a tanulásra/órákra elengedni. Nekem sem támogatják, csak annyiban hogy kérvénybe foglaltam hány órával előbb megyek el péntekenként(1,5 óra) és ezt időarányosan levonják a szabimból. Ha a főnököddel megegyeztetek akkor meg tegyél rá hogy mit pusmognak a kollegák.
2018. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is munka mellett jártam levelezőre. Senki nem szólt semmit sem. Senkinek sem kellett helyettem dolgoznia ezért, úgyhogy nem is lett volna mi miatt szólniuk. Főnök meg örült neki, hogy tanulni akarok.
2018. okt. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen a főnök nekem is nagyon örült, és támogat is. Szabit nem kell kivennem, de egyébként ha nekem is összeadnánk ezeket a 2 órákat, akkor előző félévbe is kb. 3 nap szabit tudnának levonni ha nagyon akarnák...


Az a helyzet, a főnök sosincs bent, és van egy csoportvezető, és igazából ő dumál állandóan és szid engem emiatt meg pattog.

2018. okt. 1. 13:05
 5/6 A kérdező kommentje:

Bár neki sem kell helyettem dolgoznia, de ő ezt úgy veszi ( azt gondolom... )


Más csoporttársaim is hasonlókat írtak mint ti, így úgy néz ki nekem van szemét munkatársam, így is sejtettem :)

2018. okt. 1. 13:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Igaz, én már végeztem, de én is munka mellett tanultam a fősulin.

Az első félévben a főnökeimnek nem tetszett, folyton lehúzták a szabijaimat, nem engedtek műszakot cserélni és még nevetség tárgyává is tettek (nem fog sikerülni, felesleges stb.).

Aztán utánanéztem a dolgoknak, és rájöttem, hogy tanulni jogom van. Ezután mindig kértem iskolalátogatásit a suliban, a munkahelyen pedig muszáj volt elfogadniuk. Igaz, így lett egy csomó fizetetlen (de igazolt) napom, de valamit valamiért. (Nekem péntek reggeltől szombat délutánig voltak óráim, 3 hetente.)


A főnökeim egyébként végig piszkáltak, a kollégáim pedig változóan viszonyultak a dologhoz.

2018. okt. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!