Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pénzügyi-számviteli ügyintéző...

Pénzügyi-számviteli ügyintéző végzettséggel tényleg csak ilyen munkát lehet betölteni?

Figyelt kérdés
Ismerősöm adatrögzítő egy könyvelő cégnél, havi 120.000 Ft-ért és nem igazán van előrelépési lehetősége. Plusz rengeteget unatkozik a munkahelyén, mivel ha nincs ott a könyvelő akinek végzi a rögzítést nincs munkája. Nektek van hasonló tapasztalatotok?
2018. okt. 3. 09:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem csak ilyen munkát lehet vele betölteni. Nem mindegy az sem, hogy mennyire vagy jó ebbe a szakmában. Én ismerek olyat aki ilyen végzettségel könyvel, de olyat is aki a postán a csekkes ablakban van vagy sima adminisztrátor...
2018. okt. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

*Nektek van hasonló tapasztalatotok?


Nem. Az ismerősöd nagyon rossz helyen van, és amint elnéztem az írásodból, tudatosan tartják lenyomva.


Azzal a végzettséggel amiről te írsz, az emberek számláznak, munkák befejezését zárják, kintlévőség kezelés,ügyfél kapcsolattartás, kimutatások, banki ügyintézés tartozik.


Az ismerősödet, egy sima adminisztrátornak használják. De nem a képzettségének megfelelő bérben, és munkakörben.

2018. okt. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
2+ A végzettségének megfelelő munkakörben netto 200-250 körül keresnek az emberek, és jóval több a feladatuk, sokrétűbb, és érdekesebb.
2018. okt. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hát ez nekem nagyon furcsa. Én is ezt akartam elkezdeni tanulni, de kicsit megrettentem. Ő már szakmát akar váltani mert elege van abból hogy semmit nem keres szinte és tiszta dedó hogy kontíroznak neki előre. Meg azt mondták neki hogy ezzel a képesítéssel csak ilyen pozíciót tölthet be, mert nincs mérlegképese.
2018. okt. 3. 09:41
 5/22 anonim ***** válasza:
Örüljön neki hogy nem szakad meg... Hihetetlen. Bár, tudom, mindig az a szhar ami éppen van...
2018. okt. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
4 Kamuznak neki, mert ilyen fizura nincs ember, aki ott maradna és dolgozna, jelen pillanatban. Ne felejtsd, az embereket egy ideig lehet etetni, de sokáig nem. Előbb utóbb mindenkinek kinyílik a szeme.
2018. okt. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%

"A végzettségének megfelelő munkakörben netto 200-250 körül keresnek az emberek, és jóval több a feladatuk, sokrétűbb, és érdekesebb."


Akikre ez igaz, azok a pénzügy és számvitel diplomával rendelkezők. A pénzügyi-számviteli ügyintéző egy OKJ-s képzés, amivel azért ennél jóval szerényebb dolgokat lehet elérni.

2018. okt. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
#7 én is így gondolom. Legalapabb dolgokra tanítanak meg, azzal meg valóban nem lehetsz vezető és jól kereső.
2018. okt. 3. 10:03
 9/22 anonim ***** válasza:
Ezzel a végzettséggel nagyon sok lehetőség van, csak béna kihasználni és lusta keresni mást. Irodai adminisztrátor én is voltam ennyi fizetésért, viszont én csak átmenetileg, mivel teljesen más végzettségem van (biológus vagyok), 1 évet dolgoztam, aztán leléptem dupla annyi fizetésért.
2018. okt. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
41%

7 *Akikre ez igaz, azok a pénzügy és számvitel diplomával rendelkezők.


A fenéket :) Érettségi, és több éves gyakorlattal simán.

Nem egy emberről tudok.

2018. okt. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!