Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha lenne egy indulótőkéd...

Ha lenne egy indulótőkéd milyen vállalkozásba vágnál bele/ milyen vállalkozást vezetnél szívesen?

Figyelt kérdés
Gondolok itt például hogy nyitnál egy saját pékséget, kocsmát, élelmiszerboltot, kertészetet, fuvarcéget, stb, azért valamennyire ésszerűen gondolva a kérdést, tehát, gondolom azért nemzetközi légitársaságot senki nem fog nyitni a közeljövőben, megvalósíthatóbb dolgokra gondolok. Ha megengedhetnéd magadnak te milyen magánvállalkozásba kezdenél bele? Aki esetleg már magánvállalkozó az mit csinál?

2018. okt. 6. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Olaj+adalékok és kemikália.
2018. okt. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Pékséget, 11 éves korom óta szeretnék pékséget, de csak szeretnék. :) marad a gyár :). (mármint ott dolgozni mint humán robot)
2018. okt. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
3D nyomtatás, nyomtatott áramkörök, programozás, ezekre fogok ráállni jövőre egy vállalkozás keretében. Van egy kis keretem prototípus gyártásra és találtam egy piaci rést: régi autókhoz és traktorokhoz nagyon kevés diagnosztikai szkenner létezik, úgyhogy azokhoz fejlesztek most hardvert. Van néhány érdeklődő már, szóval nem tűnik zsákutcának a dolog.
2018. okt. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Bármennyi pénzem lenne se vállalkoznék.
2018. okt. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 nemaRendőrség ***** válasza:
93%
Olyat amihez értek. Nekem ez az informatika. Szoftverfejlesztő cég
2018. okt. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőknek önvédelmi oktatóstúdióba vágnék bele.
2018. okt. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Építőipari céggel foglalkoznék.
2018. okt. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

játékfejlesztés a hobbim, látok benne potenciált, elég sok időm is van benne, építem a saját vállalkozásomat, de egyenlőre non-profit ágon, mellette inkább én magam dolgozok be másnak egy kis pluszért


informatikusként inkább olyan területre koncentrálok amihez értek, vagy érdekel


ha nagyon sok pénzem lenne és nem a pénz vagy a tudás, szórakozás lenne a cél, akkor állat menhelyet nyitnék, vagy olyan céget alapítanék ami kisgyerekekkel foglalkozik (mondjuk jelen célom között van olyan rész ahol pont a fiatalokat fogom segíteni a játékaim által)

2018. okt. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyértelmű informatikai dolgot inditanek, nem arulom el, ez titok.
2018. okt. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Minőségi galvanizáló üzemet ahol nem a tömeg galvanizálás lenne a fő profil hanem az egyedi esetek (főleg veterán járművek)

De most megcsíptem magam és rájöttem nem ebben az életben lesz :)

2018. okt. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!