Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan aki Pesten el...

Van itt olyan aki Pesten el és nem talál munkát?

Figyelt kérdés

És munkaképes


Eszméletlen mennyi üres állás van


2018. okt. 12. 13:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Brutto 180-at most is megkapok nincs értelme váltani."


Akkor te nagyon szerencsés vagy mert ezek szerint igencsak versenyképes jövedelmed van! Így nem frusztrálhat, hogy jaj máshol biztos többet kaphatnék.

2018. okt. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

„ Így nem frusztrálhat, hogy jaj máshol biztos többet kaphatnék.“


Na látod az tuti!! Attól nem kell féljek hogy jobb ajánlatot kapok így dönteni kell a mostani „csodás“ helyem és a leendő új helyem közt. Na ettől biztos nem kell félni. Nem kapok én jobb ajánlatot, de még olyat se ami most van...

2018. okt. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kicsit irigyellek. Már nem a fizu miatt, hanem mert tudod, hogy képességeidhez képest a maximumot kapod.


Szerintem sokan vagyunk akik ennél többet keresünk de folyamatosan ott motoszkál a kisördög, hogy esetleg van ahol +50-100 ezret is kaphatnánk.

2018. okt. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, én évek óta nem tudok munkahelyet váltani, árufeltöltőnek is jelentkeztem több helyre is, tescoba, sparba stb. de indoklás nélkül elutasítottak. Pedig huszonéves vagyok és munkaképes, igen!
2018. okt. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!