Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elvállalnál egy havi bruttó 1...

Elvállalnál egy havi bruttó 1 milliót fizető munkát, ha cserébe rendszeresen képezned kéne magad?

Figyelt kérdés

Hétköznaponként a napi 8 óra után még 1-1,5 órát otthon is kéne tanulni/gyakorolni, hétvégente pedig mindkét nap 3-4 órát. Különben ha nem csinálod, akkor néhány hónapon belül kirúgnak.

Most ne menjünk bele, hogy mennyire reális vagy irreális a szituáció, tegyük fel, hogy csak egy elméleti példa ez.

Ti elvállalnátok így?


2018. okt. 12. 21:39
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Tanár vagyok. Délután 4-kor végzek, és csak utána kezdek készülni a másnapi óráimra, néha többet is, mint másfél óra. Az osztálykirándulások kísérése, rendezvények szervezése is plusz idő. A fizetés pedig, khm, kissé messe van a bruttó 1 millától.

Szóval igen, gondolkodás nélkül elvállalnám.

2018. okt. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! :)
2018. okt. 12. 22:46
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

A napi 1-1,5 még nem vészes, most is 9-9,5-10 órát vagyok benn a cégnél, és sokszor nem tartjuk meg teljes egészében az ebédszünetet (1 óra). Azonkívül vállalkozást építek, ami még naponta plusz 1-2 óra, hétvégén persze több.

De ettől függetlenül nem vállalnám el, inkább építem a magam vállalkozását akár tized ennyi pénzért, mint hogy más szerekét toljam.

2018. okt. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Ennyiért ha még aludni alig lenne időm is elvállalnám, legalábbis pár évig, amíg bírnám.
2018. okt. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Nem.



Most pár hónapja a 9 óra munka után pont 1-1,5 órát gyakorlok, tanulok angolt és programozást.

Jelenleg várom az OKJ beindulását, így ez lesz még rosszabb is.

...és eddig is tanultam amióta dolgozom, mást.



Nagyon unom már és hosszú távon nem vállalnám.


Sőt, 6 órában akarok dolgozni majd, ha lehet.



Nekem a pénznél többet ér a 8 óra alvás, hogy a hétköznapokban ne kelljen rohanni, kapkodni, hogy a barátaimra legyen időm, energiám.

Hogy legyen időm, energiám élni. Főznék normális ételeket, sütnék sütiket, lekvárokat, lenne időm a kreatív hobbijaimra, süthető gyurmából figurák, horgolás, természetesen a fényképezés is.

2018. okt. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Belegondoltam: igaz, hogy nincs családom, így előny lenne, de nem tudnám vállalni, így nem a válaszom, hiába is hangzik jól.
2018. okt. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
74%
Nem vállalnám, mert nem akarok csak a munkámnak élni. Nem minden a pénz, így is kevés idő jut magamra, így nem férne bele, valami sérülne.
2018. okt. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt csinálom most Bruttó 200-ért, szóval lehet elfogadnám...
2018. okt. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen, simán elvállalnám. Gyakorlatilag attól függ, hogy mennyi időm maradna mellette a családomra.
2018. okt. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajom a tanulással, sőt, akkor voltam fejben mélyponton, amikor monoton munkám volt, és nem volt letszükségem rá, hogy rendszeresen használjam az agyam. Elvállalnám a munkát.
2018. okt. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!