Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elvállalnál egy havi bruttó 1...

Elvállalnál egy havi bruttó 1 milliót fizető munkát, ha cserébe rendszeresen képezned kéne magad?

Figyelt kérdés

Hétköznaponként a napi 8 óra után még 1-1,5 órát otthon is kéne tanulni/gyakorolni, hétvégente pedig mindkét nap 3-4 órát. Különben ha nem csinálod, akkor néhány hónapon belül kirúgnak.

Most ne menjünk bele, hogy mennyire reális vagy irreális a szituáció, tegyük fel, hogy csak egy elméleti példa ez.

Ti elvállalnátok így?


2018. okt. 12. 21:39
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Az a konstrukciótól függ.

Most nincs ennyi a bruttó bérem, de járok egy szakirányú továbbképzésre, ami heti 9 óra + beadandók, amit nem is számolok.

Én szeretem és őszintén szólva örülök, hogy a munkáltatóm támogatja a fejlődésemet és tanulási vágyamat.

Nyilván más lenne a leányzó fekvése ha muszájból kéne valami olyanra járnom, amit nem szeretek, nem érdekel.

Akkor is más lenne, ha azt mondanák, hogy mindennap kötelezően kell vele 1-2 órát foglalkoznom fix helyen és hétvégén is fix helyen vannak pl. óráim, amin muszáj részt vennem. Így valóban rengeteg időt elvenne.

Nekem viszont az a 9 tanóra két hétköznapi estére koncentrálódik, a beadandó írást, tanulást pedig úgy osztom be, ahogy szeretném. Nem mondom, hogy nem igényel szervezést, de én nagyon szeretem és örülök neki, hogy tanulhatok, nem érzem tehernek, hogy bizonyos dolgokról azért le kell mondanom ezért cserébe.

Szóval ha a jelenlegi fizetésemért hajlandó vagyok ezt csinálni, akkor többért is hajlandó lennék. :)

2018. okt. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Mèg szèp.

,,Számoljátok ki azért, hogy ez körülbelül heti +15 óra."

Ez a baj sokatokkal,kellene a magas fizu de a semmire.Pontosan ezèrt nem lesz kiràly èleted kèrdező mert nem fejleszted magad,aztàn majd szídjàtok a BMW-s gyereket meg a szèp hàzzal rendelkezőket,hogy könnyű nekik.

Heti 15 óra plusz siman megy,aludj kevesebbet.

Pontosan ez baj az àtlag emberrel,ha kapna ilyen àllàst akkor se tennè oda magàt,max ledolgoznà a 8 óràt aztàn hazamegy TV meg sör,ez a baj.

2018. okt. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
60%

Egyébként vitagenerálás, csak meglepnek a válaszok.



Jelenleg is ilyen életet élek, a 9 óra munka mellett önképzés.



Délutánonként nincs kedvem programokhoz, mert a programon álmos vagyok, nem tudok a másikra koncentrálni, fáradt és nyűgös vagyok.


Hétvégére egy külön éjszakányi alváshiány gyűlik össze, napközben álmos vagyok.



Semmi másra nem vágyok, mint alvásra és én-időre.


Nem, nem egészségügyi gond, múlt télen volt életem legjobb vérképe...

Egyszerűen heti 42,5 óra munka, az utazások, házimunka, ügyintézések, tanulás sok.



Ha nincs az embernek szabadideje és energiája, mit tud tenni a sok pénzzel???



Én inkább meghúzom a nadrágszíjat, de legyen életem. Első helyen elegendő alvás.

2018. okt. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Fejlesztő (=programozó) vagyok, nálunk tök alap, hogy mindenki folyamatosan képzi magát. Az hogy hol hány órában, az meg változó, de túlságosan nem szokták túlóráztatni a programozókat, mert zombin romlik a hatásfoka a munkának. Viszont évek múlva az az egy millió az nettóban is bejöhet, ha nagyon penge valaki.
2018. okt. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Persze. Napi 9-9.5 óra munka meg még pár óra képzés, egymilla bruttóért korrekt.
2018. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

23

Házimunka, ügyintézések?

Milyen ügyintézések?

Milyen házimunka, ha eleve otthon sem vagy, a jelezett fizuból meg telik takarítónőre és tisztítóra.

2018. okt. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Én simán bevállalnám ennyi pénzért a heti plusz 15 órát - ez a mostani életvitelembe simán belefér. Nincs gyerekem, nem kell rokont ápolnom. Max. akkor lenne felejtős, ha meg lenne szabva, mikor KELL tanulni, és nem én oszthatnám be, ill. ha vészhelyzetben lehetne csúsztatni (betegség, rokon kórházba kerül, leég a ház stb.).
2018. okt. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ha érdekel a terület,igen.
2018. okt. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Ez a heti 15 óra, rugalmas, otthonról végezhető önképzés, tanulás, gyakorlás. Nincs időhöz és helyhez kötve, de amit ott megtanulták, azt tudnod kell.
2018. okt. 14. 09:08
 30/30 anonim ***** válasza:

23#

Alapvetően én is így gondolom, ezért nem vállalnék pl. másodállást. És hazudnék ha azt mondanám nem segít sokat a párom annak érdekében, hogy tanulhassak munka mellett.

Mindig fáradt vagyok, de tényleg mindig. Ennek ellenére számomra a tanulás, a suli felüdülés. Szeretem ezt a témát, szeretek bejárni az iskolába, jó a társaság is. Egy kicsit a szürke hétköznapokból is kiszakít, feldob. Hasznosnak érzem magam azáltal, hogy nem a kanapén tespedve töltöm a szabadidőm. Lefáradok hét végére, jobban mint valaha, de a tudásvágyam kielégíthetetlen és míg az elején nagyon féltem tőle hogy fogom ezt bírni, ma már alig váron a suli napokat!

Szóval nem tudhatot mit vált ki belőled, ha kipróbálod magadat az élet más területein is. :)

2018. okt. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!