Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már valaki Skype-os/telef...

Volt már valaki Skype-os/telefonos interjún? Hogyan zajlott? Ez lenne az első munkahelyem

Figyelt kérdés

Két interjún kell elfogadjanak, ahhoz, hogy felvegyenek. A céghez, amelyikhez mennék dolgozni elfogadott (voltam interjún és sikerült), még csak a másik cég kell elfogadjon (amelyik közreműkődik azzal, amelyikhez mennék). Az interjú vagy telefonon, vagy Skype-on fog történni. Valószinű, hogy technikai kérdéseket is fel fognak tenni (mérnöki állás).


Hogyan zajlik egy ilyen interjú? Mennyi időt tart? Mennyi az esélyem, hogy elfogadjanak?

Mennyi az esélye annak, hogy számitásba vegyék az előző interjúmon (teszten) elért pontszámot? (Állitólag én irtam a legnagyobb pontszámot, de sok különbség nem volt köztem és a többiek közt)


Állitólag annyian jelentkeztünk erre a munkára, ahány hely van összesen.



2018. okt. 20. 18:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!