Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikába élő magyarok akikkel...

Amerikába élő magyarok akikkel beszélhetnék?

Figyelt kérdés
Még csak 15 vagyok de ah nagyobb leszek szertnék kimenni majd az Államokba. Lenne olyan aki szívesen beszélgetne velem? Nem szeretnék semmi különlegeset csak ilyeneket hogy például: Nehéz volt kijutni? Milyen volt az első pár hónap? stb. A legjobb az lenne hogyha facebookon vagy skypeon tudnék beszélni de akár itt is jó privátba. Ha lenne ilyen privátba szólnátok? Előre is köszönöm!

2014. jan. 22. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Írhatsz, ha szeretnél.
2014. jan. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Neked is beírom amit mindenkinek: az álmaid és a valóság erősen kettő. Az USÁ-ban hacsak nincs jó szaktudásod, tapasztalatod csak az ínség vár, és ki meg úgysem jutsz mert van nekik elég nyomorgó emberük -- minden hetedik amerikai állami segélyre szorul!
2014. jan. 25. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

Tüzoltó leszel s katona!

Vadakat terelõ juhász!

Látod, elalszik anyuka. -

Aludj el szépen, kis Balázs.

2014. jan. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Először is lehet hogy én vagyok a hülye és nem tudom értelmezni a dolgokat de szerintem nem ez volt a kérdésem. Másodszor van akinek sikerül akkor én miért ne lehetnék köztük? Mi bajod van? Irigykedsz mert neked nem sikerült? Akkor kérlek ne itt b*szogasd az embereket hogy úgyse sikerül.
2014. jan. 26. 16:21
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
tudod azok az infok amit ma kapsz nehany ev mulva mire neked esedekes lenne ELAVULTAK. Tanuljal.
2014. jan. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 cydor ***** válasza:
85%

Miért kell cseszegetni azt aki érdeklődik, és semmi hülyeséget nem mondott, csak azt hogy szeretne megismerni olyanokat akik kimentek és megismerni a tapasztalataikat. nyilván lesznek jó és lesznak rosz tapasztalatok. pl miért is ne mehetne ki egy ösztöndíjjal. vagy diákcsere programban vagy akár csak túristaként. miért ne ismerhetné meg hogy milyen az élet az óceánon túl.

Szerintem nagyon jól teszi hogy már időben kapcsolatokat épít és ismeretanyagot, hiteles tapasztalatokat gyűjt

2014. márc. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Második vagyok, szépen lepontoztátok anno... és hogy miért nem lehetnél az akinek sikerül, hát azért mert egyre kevesebbnek sikerül, most volt egy felmérés középiskolás diákokkal (The Atlantic-ban volt, keresd meg) összevetve húsz évvel ezelőttiekkel és egyre inkább az a vélemény hogy ha nincs eleve "hátszeled" nem fog sikerülni. Az "amerikai álom" egyértelműen végetért.


És az hogy nekem nem sikerült, azt honnan veszed? Én Kanadában élek és havi többmillió forintnyi dollárt keresek. Az én történetem meglehetősen egyedi, nagyon sok szerencse és munka van mögötte. De én is úgy látom: amit tíz éve lehetett azt ma már nem lehet.

2015. jún. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"De én is úgy látom: amit tíz éve lehetett azt ma már nem lehet."

Húha, ha még te is úgy látod, akkor tényleg nincs mit tenni... mindenki nyugodjon le a p.csába, és verje kis bűnös gondolatokat a buksijából. Meg lett mondva a tuti.

2015. jún. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Én sosem mondtam hogy nem kell hozzá szerencse és nem kell megdolgozni érte. De ha én egész életemben ezt tervezem, tanulok és kapcsolatokat építek ki, akkor sem mondom hogy sikerül. De legalább megpróbáltam ès nem bedzélt le róla senki. És ha ehhez még hozzáveszünk egy kis szerencsét, talán sikerül is.
2015. jún. 26. 01:17
 10/10 anonim ***** válasza:
7-es válaszoló! ... havi többmillió forint fizetésed van? na azért ne szálljál már el ennyire!!!!
2016. júl. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!