Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti is nagyon kifaradtok 8...

Ti is nagyon kifaradtok 8 oramunka utan?

Figyelt kérdés
Normalis az, hogy 8 ora munka utan amikor hazaerek, csak aludnek? Folyamatosan talpalos munka gyarban, unalmas is, ami gondolom meg rasegit arra, hogy pszichikailag is kiegettnek erezzem magam. Koran megyek, kora delutan erek haza, az ut osszesen 40 perc. Nincs semmihez kedvem mar utana. Masokat viszont latok, hogy munka utan is meg porognek, csaladjuk van, vagy hobbijuk, vagy bulizni mennek. Neha en is elmegyek baratokkal talalkozni, de a hobbimhoz, amit egyebkent szeretek, mar nincs kedvem.
2018. okt. 20. 21:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A 8 óra munka nekem még nem vészes az esetek többségében. Jó, mondjuk éjszakásban az ötödik-hatodik napon már nem vagyok magamnál, de az nem is embernek való (viszont jó a műszakpótlék). 8 óra munka után még van erőm másra is: házimunkát végezni, könyvtárba menni, makettezni vagy bármi mást csinálni és még így is van időm 8-9 órát aludni. De ennél többet már nem tudok vállalni napi szinten. 12 órás műszakokban is dolgoztam már, azzal sehogy sem voltam kibékülve, mert ahogy hazaértem, gyakorlatilag ájultam is be az ágyba és ki sem tudtam pihenni magamat, mire megint menni kellett. Ennek örömére most zsinórban a harmadik munkahelyemen ért utol a 12 órázás, így hamarosan újra állást kell keresnem.
2018. okt. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Igen... ez előtt 12 órában dolgoztam, de akkor sokkal fittebb voltam. Még az ötödik nap éjszakás után is kipihentebb voltam.

Most portásként dolgozok, 8 órában. Rohadt unalmas. Nincs a közelemben senki, magam vagyok egész nap. Jönnek, mennek a kamionok, dolgozók, van nyüzsgés, de én nem csinálok semmi fizikailag megeröltetőt. Ülök a seggemen, telefonálok x y-nak, sorompót nyitok.

Van olyan nap, hogy nem tudok elmenni pisilni se, mert akkora a forgalom, de úgy is unalmas, fárasztó.

Éjszakásban legalább kell járőrözni, és járkálhatok kicsit.

Az a baj, hogy a közelben nincs sok munkalehetőség..ami van, azok közül ez fizet a legnormálisabban.

2018. okt. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én azt figyeltem meg ha nyugis nap van és szinte semmi dolgom a kollégák akkor is lefárasztanak rendesen.
2018. okt. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egesz nap rohangalok hetfotol pentekig, ebedszunetben ulok le egyedul pihenni, de annyira nem szoktam elfaradni. Elvezem a munkat, motival a dolog, nem szoktam ilyesmire figyelni, hogy faradt vagyok-e vagy ehes vagy akarmi.
2018. okt. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!