Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti is nagyon kifaradtok 8...

Ti is nagyon kifaradtok 8 oramunka utan?

Figyelt kérdés
Normalis az, hogy 8 ora munka utan amikor hazaerek, csak aludnek? Folyamatosan talpalos munka gyarban, unalmas is, ami gondolom meg rasegit arra, hogy pszichikailag is kiegettnek erezzem magam. Koran megyek, kora delutan erek haza, az ut osszesen 40 perc. Nincs semmihez kedvem mar utana. Masokat viszont latok, hogy munka utan is meg porognek, csaladjuk van, vagy hobbijuk, vagy bulizni mennek. Neha en is elmegyek baratokkal talalkozni, de a hobbimhoz, amit egyebkent szeretek, mar nincs kedvem.
2018. okt. 20. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan munkát végez az ember, amit nem szeret, az nagyon fárasztó tud lenni.
2018. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

egy kisboltban dolgozom, 14 órát vagyok egy nap, másnap otthon:) nem mondom, hogy lefutnék egy maratont, de simán van energiám még otthon zongorázni, a családdal lenni, akár haverokkal elmenni inni, másnap meg főleg.. :D

szerintem nem gáz, hogy elfáradsz, mindenkinek más az igények, ez teljesen rendben van:)

2018. okt. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron volt, hogy reggel hétkor kezdtem és este 10-kor végeztem a munkával. Fizikai munka volt max. 5 perces szünetekkel. Most, hogy iskola van az ottani 8 órában jobban elfáradok, mint a nyári munkában.
2018. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen normális. Alapból a munka az olyasmi, amit az ember kényszerből csinál, muszájból, hogy ne dögöljön éhen. Ha valamit élvezetből csinál, arra a tudományos szakkifejezés a "szórakozás".
2018. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon igaza van az elsõnek, igazából én is ilyen voltam nem rég, szóval le érettségiztem aztán nem nagyon tudtam mit akarok ezért a szüleim azt mondták menjek el és tanuljak ki egy szakmát, míg ezt el végzem addig hátha meg szeretem ezt a szakmát vagy ki találom hogy mit is akarok, az elsõ évem jónak mondható suli el ment és a gyakorlati hely is, aztán következõ évben ki kerültem külsõ gyakorlati helyre ahol 8 órában dolgoztam termelõ munka volt nagyon rossz volt mikor egyedül voltam a legalja munkákat csináltam,meg is utáltam, mindig amikor haza értem fárad voltam és ugyan így jártam ahogy te aztán délután csak aludtam és ez így ment 1 hónapon keresztül majdnem, míg rá nem ébredtem arra hogy van ennél sokkal rosszabb is, ezekután jött a szeptember és végre csak 7 órát kell lennem így sokkal jobban bírom, lehet hogy sok az a 8 óra nekem, de azért míg így is néha voltak bajok, de végül rá jöttem hogy azért egy kicsit tetszik a munka mert végre el kezdtek velem foglalkozni de nem nagyon hiszem hogy ha ezt el végzem akkor ebbe a szakmádban fogok dolgozni, de míg itthon vagyok ki találhatom mit is szeretnék igazán és azt hiszem vagy is tudom már lassan hogy mit akarok valójában csak míg meg kell tervezni rendesen de már jók úton haladok.

Azt javaslom hogy vegyél magadon erõt és hétvégén vagy is a mai napon találd ki mit is akarsz valójában az élettõl?

Az elõzõ nap tervezd be hogy mit szeretnél csinálni és ha tényleg akarod akkor képes leszel rá, munka után tusolj le az fel ébreszti az embert, ha ezek után is 1-2 óra múlva fárad leszel mosakodj meg, semmi képen ne feküdj le mert abból alvás lesz, vagy ha nagyon fáradt vagy már akkor 1,5 órát aludj,állítsd be a telefonodon az ébresztõt és tedd például a szekrény tetejére így nem bírod ki nyomni ezért fel kell hogy kelj aztán ha fel keltél irány tusolni és jó szórakozást :-)


20F

2018. okt. 21. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 nemaRendőrség ***** válasza:
50%
Alszol rendesen? Napi 8-9 alvásra szüksége van egy embernek a normális működéséhez
2018. okt. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Adatmásoló vagyok.

8,5 órában, de 9 órát töltünk a munkahelyen.

Jó, pénteken rövidebb, de addigra el van tolva az egész hét. :D



Hulla fáradtan esek haza.

A villamoson lehetne tanulni pl, de netezni sincs erőm, csak nézni ki az ablakon és elgondolkozni mindenfélén.


A mosatlan edények otthon állnak, szárítóról öltözködöm, elfogy a vajkrém vagy a felvágott, mert nincs erőm boltba menni és a házimunkákhoz.


Hobbijaim hanyagolva.


Zsibbadó aggyal és kedvetlenül.


Tanulni valamennyire van erőm, motivál a jobb jövő reménye.

2018. okt. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem, en faradtabban megyek meloba, mint ahogy eljovok onnan.

Bar ez nem gyar, es nem is kell folyamatosan talpon lenni.

2018. okt. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Aki nem farad el munka utan az azert van mert az illeto nem szakad meg a munkahelyen. Nem mindegy ki mit melozik. En megertelek kerdezo ez nem a te hibad.
2018. okt. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is gondolkodom hogy váltok 4 órás munkára, vagy heti 1-2 nap járnék be.


Persze valami normális pénzért.

2018. okt. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!