Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi időt töltetek naponta...

Csaladi kérdése:

Mennyi időt töltetek naponta munkával, illetve munkába járással?

Figyelt kérdés
Főleg az idő érdekelne, de az is, hogy alkalmazottak vagy vállalkozók vagytok-e, mi a foglalkozásotok, hétvégén is dolgoztok-e, stb.?
2018. okt. 25. 14:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Munka 9, munkába járás szűk másfél, péntek munka 6,5, munkába járás szűk másfél.

5+2 munkarend, iroda, (Bp)

2018. okt. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hétfőtől péntekig 9-től 5-ig van a munkaidőm, ebben van egy óra ebédszünet. Egy tech cégnél dolgozom projektmenedzserként, vannak időszakok, főleg határidő előtt, amikor túlórázok, de ilyenkor inkább délután hazaviszem a laptopot és otthon fejezem be a teendőimet. Elég sokszor dolgozhatok, ha akarok, ebben elég rugalmas a cég, de legtöbbször jobban szeretek bemenni. A munkahelyem 20-25 perc sétára van, így minden nap gyalog járok.
2018. okt. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

*Elég sokszor dolgozhatok *otthonról*

Ez lemaradt :)

2018. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

8 ora melo, 10 perc menet, 15 jovet a forgalom miatt.

Vagy 24 oras szolgalat, akkor 48 szabad, ha hetvege/unnep dolgozom akkor 72 szabad.

Szerzodeses katona, nem Magyarorszag.

2018. okt. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Munkaidő: Nyáron 8-10 óra, télen 4-6 óra. Igen hétvégén és ünnepnapon is. (Munkával eltöltött idő? Hmmm. Változó)


Munkába járás: Normális esetben 5 perc séta és 20 perc vonatozás oda és vissza.

Ha olyan fennakadás van mint pár napja volt (még a MÁV is megirigyelhette volna a fejetlenséget), akkor irányonként egy vagy másfél óra.

2018. okt. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Metionin ***** válasza:
Egyetemen tanítok, konkrétan az órákat megtartani be kell menni de a többi mehet otthonról. Egy odautam kb. 15 perc, van hogy egy nap egy, van hogy 2 vagy 3 alkalommal is megteszem. A munka otthoni részét úgy csinálom hogy a heti adagot letolom 3 nap alatt amikor reggeltől estig csinálom (ekkor csak este 6-tól órázok) és a többi napon csak az órákat tartom meg. Amikor pluszban le kell adni valami cikket, akkor van hogy éjszakákon át csinálom de egyébként működik ez a megszokott rendszer. Hétvégén akkor dolgozok ha tudom hogy hét közben xy napon nem fogok ráérni mert pl. ügyet kell intézni vagy ilyesmi vagy ha egy magántanítvány akkor ér rá.
2018. okt. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9 óra kb.
2018. okt. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Heti 40 óra + napi fél óra ebédszünet, a péntek rövidebb nap, ez a főállásom, alkalmazott vagyok. Munkába járás összesen másfél óra (45 perc oda, ugyanennyi haza), ha nincs fennakadás.

Plusz van egy távmunkám másodállásban, ehhez csak internet kell, időben változó, ha nincs semmi extra, akkor heti 2-4 óra, ha van plusz feladat, akkor több, attól függően, mi az.

Plusz sportolok még munka mellett.

2018. okt. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

sima mezei alkalmazott vagyok.


napi 8 óra heti 5 nap.


1 óra alatt bennt vagyok, haza hamarabb mert más útvonalon jövök, mondjuk ez érdekes, de reggel meg bejárni így egyszerűbb, csak mikor vége a melónak jó ha gyorsabban hazaérek.


csak reggel annyira nem érdekel hogy 30 perc vagy 1 óra alatt vagyok bennt.

2018. okt. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Munka 9 óra, munkába járás 10 perc.
2018. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!