Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Letezik meg olyan betanitott...

Letezik meg olyan betanitott munka gyarban ahol nem kell tesztet irni? Vagy barmilyen mas fizikai munkak?

Figyelt kérdés
Legutobb is nyolc tesztet irattak velem ugyanazon a helyen volt koztuk tollbamondas is es diktalta hat azt hittem felsirok. Most ez mire jo?? Mert annyira nem nehez munkak ezek eltudnam vegezni de most ilyen hulye tesztek nem erossegem. Akkor mit dolgozzak?? Arufeltolto?? Meki?? Ezeknel van teszt?? Most mar ugy dontottem ahol van teszt oda el se megyek.

2018. okt. 27. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tollbamondás?? Az komoly, ilyet még nem hallottam :D


Amúgy van persze, rengeteg olyan is van ahova nagyjából mindenkit felvesznek aki jelentkezik annyira nincs ember, mondjuk ez attól is függ hogy helyileg hol keresel munkát.

Mióta próbálkozol?

2018. okt. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mar eleg regota. Voltam mar egy csomo gyarban. Mindenhol ilyen sok oldalas tesztek vannak tele mindenfele hulyesegekel, csak a legutobbi helyen volt tollbamondas meglepodtem nagyon. Nem ertem mire jok ezek ha valaki tud irni olvasni szoval nem analfabeta meg tud alapszinten szamolni annak mar boven elegnek kellenne hogy legyen. Aki meg lerakott minimum nyolc altalanost az ugyis tud ennyit.
2018. okt. 27. 13:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Nevetséges, jó, hogy nem azt mondják, hogy ülj be újra negyedik osztályba a 10 évesek közé magyar órára...

Egyébként elmész mondjuk az építőiparba ott legtöbb esetben azt se kérdezik meg, hogy írni-olvasni tudsz-e, nekem volt olyan munkatársam(segédmunkás), aki nem nagyon tudott, de a munkáját szépen megcsinálta mindig, és még 2 percre se ült le soha. Oda meg mindenkit felvesznek, ha már tudsz mérni, nagyjából számolni és értesz pár dologhoz. Esetleg az árufeltöltő, az is voltam, ott se kellett semmilyen teszt, a mekit nem tudom, de szerintem oda se kell.

2018. okt. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!