Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Utalhatott ez szimpátiára?

Utalhatott ez szimpátiára?

Figyelt kérdés

Még nyáron dolgoztam egy keveset egy cégnél. Ott megismerkedtem sok új emberrel, többek közt egy elég megnyerő külsejű és kedves férfival is. Mindig is normális, kedves, segítőkész volt velem, még akkor is, mikor másokkal nem volt az. És történt egy ( vagyis több) momentum, aminek akkor nem tulajdonítottam nagy jelentőséget, de így utólag kérdéseket szült bennem. Egyik nap a munkaidő letelte előtt néhány perccel szakadni kezdett az eső, és felajánlotta, hogy hazavisz a kocsijával. De csak engem akart hazavinni, pedig volt ott több fiatal lány is, akivel már sokkal régebb óta dolgozott együtt. Ezután még néhány napon ismét felajnálotta, hogy csak engem hazavinne.


Elgondolkodtam, hogy vajon szimpatikus voltam neki, vagy a hasonló korú mostohagyerekére emlékeztetem, vagy csak szimplán rendes akart lenni és nem kell többet belegondolni az egészbe? Rengeteget kérdést szült így, utólag bennem ez az egész..


Kérlek, segítsetek, teljesen össze vagyok zavarodva!


2018. okt. 27. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Azóta találkoztatok? Keresett téged vagy te őt?
2018. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nemrég töltöttem a 18-at, Ő olyan 30 körül lehet, pontosan nem tudom. Amikor még ott dolgoztam, akkor egy darabig még nagyon kereste a társaságom, majd hirtelen, egyik napról a másikra, szó szerint a SEMMIN megsértődött, és nem akart észrevenni. Azóta, mint már írtam, nem dolgozom ott, és emiatt nem is tudtunk találkozni.
2018. okt. 27. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!