Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy utalhatott ezert meg a...

Hogy utalhatott ezert meg a gyerekkori legjobb baratnom?

Figyelt kérdés

Ovodas korunk ota legjobb baratnok voltunk, egeszen ezelott par evig, amikor ugyanis osszekoltoztunk, mivel egy helyre mentunk egyetemre. Sorra kezdett undokka valni,es mint kiderult azert, mert irogy volt ram azert,mert ha elmentunk vasarolni,megtetszett valami felprobaltam es megvettem, o meg truccolt,mert neki engedelyt es penzt kellett kernie a szuleitol(foleg az apjatol), apro kis hulyesegek miatt irigykedett, hogy mert nekem egy csomo magassarkum es ruham van, mig neki 2 par magassarkuja volt es a vasarlasokat is ugy intezte, hogy fokent az olcso learazottat, en draga telefont kaptam, tvt, laptopot, ugy csinaltak meg a szobamat, ahogy en szerettem volna,nem ahogy olcsobban jottunk ki vele.

Ilyen hulyesegekert utalt (mint utolag elmeselte egy kozos ismerosunk, akinek elkotyogta ezeket), de megis miert?

20 folott vagyunk mindketten, szerintem nekik sokkal tobb penzuk van,mint nekunk,en megsem irigykedem ra, es masokra sem, es legfobbkepp nem rugok fel 15 eves baratsagot ezert. O akkor miert?


2017. szept. 13. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet mert úgy érezte, hogy az orra alá dörgölöd. Vagy mert tényleg azt csináltad. Vagy csak féltékeny. vagy a bolygók állása miatt. Mi nem voltunk ott, honnan az istenből tudnánk szerinted?
2017. szept. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lefárasztotta, hogy a ruhán nem spórolsz, az ékezeteken bezzeg igen.
2017. szept. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!