Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kellene tennem, hogy a...

Mit kellene tennem, hogy a Konzolvilágban dolgozhassak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A Konzolvilág üzlet a térségemben az elmúlt 2 hónapban már másodszor hirdette meg az értékesítő pozíciót. A feltételeiknek megfelelően fényképes önéletrajz és precíz motivációs levél ment a központi email címükre és... Semmi.


Már lassan megint eltelik egy hét és semmi választ nem kapok tőlük. Normális esetben úgy vélném, hogy csak egy másik munkahely, ahol nem vettek figyelembe engem, viszont itt más a helyzet, ugyanis úgy vélem, hogy ez lenne az a munkahely, mellyel hosszútávra megtalálnám számításaimat: szeretem a videojátékokat és a műszaki cikkekhez is értek.


Nincs olyan kritérium amelynek nem felelnék meg náluk a hirdetés leírásban és értékesítésben is dolgoztam már. Viszont valamiért esélyt nem kapok arra, hogy akár meghallgassanak egy interjún.


Esetleg valakinek van tapasztalata velük? Van-e valamilyen dolog, amit nagyon néznek a CV szűréskor, vagy valamit, amit mindenképpen be kellene írnom a jelentkezésembe?


2018. okt. 31. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj be személyesen is érdeklődni, beszélj a műszakvezetővel.
2018. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megtenném, de az a probléma, hogy az itteni üzletet egyedül kell vinnie az értékesítőnek, műszakvezetőt/felettest még nem láttam bent.


Ám voltam már bent természetesen, de a srác sajnos csak annyiban tudott segíteni, hogy hova küldjem a jelentkezésemet.

2018. okt. 31. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!