Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha mar en elvegeztem ingyen...

Ha mar en elvegeztem ingyen egy kepzest a munkaugyi kozpontnak koszonhetoen de nem sikerul vele munkat talalni akkor van ertelme jelentkezni egy masik kepzesre?

Figyelt kérdés
Sehova nem vesznek fel ezzel a bizonyitvanyal. Most okosabb lennek olyan szakmat valasztanek amivel biztos hogy lesz munkam. Szemely vagyonör. Indul ilyen naluk. Erdemes jelentkezni?? Van ra barmifele esely hogy megengedik hogy elvegezzem azt is? Mert akik meg nem voltak ingyen kepzesen azok ugyis elonyben lesznek igy nem sok eselyt latok magamra nezve.

2018. nov. 4. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak annyit hogy én 36 éves vagyok, a szakmámban eddig 3 hónapot dolgoztam annyi elég is volt.


Szerintem egy röhej ami ebben az országban megy, mármint ha a papírt nézzük.


Menj el inkább dolgozni aminek felvesznek, ha takarítani akkor azt, mint ilyen meg olyan tanfolyamot elvégezni aminek sok értelme nincsen.


Sőt mint írtam nekem van diplomám, de pl. 500.000 Ft-ot még eletemben nem kerestem soha, mindig kb. ugyanazt a pénzt keresem, sok értelme ennek nincsen.

2018. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem kérdezd meg a munkaügyön biztos meg tudják mondani. De egyébként szerintem elvégezhetsz többet is, sokszor össze sem jön a létszám, tehát ha mázlid van még lehet kellesz is nekik
2018. nov. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!