Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 3 műszak/8 órás munka mellett...

3 műszak/8 órás munka mellett szerinted milyen pénzszerzési lehetőségek vannak? 35/N

Figyelt kérdés
Állandóan töröm a fejemet ilyesmiken,de nem jut eszembe normális dolog.Legjobb persze az lenne,hogy otthagyni ezt a melót,amit nem szeretek,és olyannal foglalkozni ami érdekel is,esetleg kis vállalkozásban.Bár elméletileg munka mellett is lehet vállalkozása az embernek,akkor kevesebb adót kell fizetni,csak bizonytalan vagyok mibe is kellene belevágnom.Megélhetésemet nem akarom veszélyeztetni,mert albérletben élek.Neked mi adott ihletet ?
2018. nov. 10. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:
62%

Nekem a tehetsegem adott ihletet, bar ez esetben neked ez nem segit. Te most otletekre vagy kivancsi ki milyen vallalkozasba fogott bele munk mellett, amihez az elott sose volt koze?

Szerintem a jo kajaldak pl jol mennek.

2018. nov. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!