Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 16 évesen hol tudnék dolgozni...

16 évesen hol tudnék dolgozni egy pár hónapig?

Figyelt kérdés
Kinéztem magamnak egy telefont amit megakarok venni és én akarom rá a pénzt megkeresni. Mivel középsulis vagyok így csak hétvégén tudnák menni milyen munkalehetőségek lehetnek így? Kb 180 000-200 000 Ft kell.

2018. nov. 11. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Meki.
2018. nov. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Diákszövetkezeteket keress, hétvégén és nyáron nappali műszakban tudsz dolgozni.
2018. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is a diákszövetkezetet ajánlom, nagyon sokféle munka van, amik között válogathatsz.

Pár tanács: meki és társai szerintem a legrosszabbak, mert ott szarrá pörgetnek (készítsd elő a menüt, légy kedves a vendégekkel, figyelj a pénzre, takaríts). Áruházi árufeltöltők nem rosszak, csak arra sokan jelentkeznek, szóval ott nem mindig van munka, ellenben a pénztárosok nagyon kellenek, de ott nagyon figyelni kell a pénzre! Én legelőször anno gyárban, szalagsoron kezdtem, de élveztem mert elég egyszerű munka volt jó pénzért, de ilyenek a postánál lévő munkák, adminisztráció, könnyű fizikai munkák vagy a leltár.

2018. nov. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!