Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valakinek jó ideje nincs...

Ha valakinek jó ideje nincs munkája miért ítélik el mások?

Figyelt kérdés
Honnan tudják, hogy az illető nem tett-e meg mindent ami tőle telik.Nem mindenkinek jön össze minden azonnal az életben.
2018. nov. 13. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Leginkább irigységből. Mert nem fizet adót mint ők, nem tart el rabló imperialistákat mint ők, stb. Ahelyett hogy ők sem hagynák hogy élősködjenek rajtuk.
2018. nov. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Mert ezek az emberek elmondásuk szerint bármilyen munkát munkának tekintenek, és elvállalnák, független a bérezéstől, vagy a betöltött szereptől. Ezek a szájősök. Ők megbélyegzik a többi embert, naplopóként, mert a jelenlegi gazdasági helyzetben elég könnyen lehet viszonylag gyorsan munkát találni.
2018. nov. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Engem inkább az érdekel, hogy ha valaki még csak nem is keres munkát sok éve, azt miért nem ítélik el. Jó, a neten tuti elítélik, de a családjában nem. Fura.


Az elítélés nem meglepő, az emberek imádnak másokat elítélni ennél sokkal piszlicsárébb és személyesebb (értsd: másnak a világon semmi köze nincs hozzá) dolgok miatt is. Pl. hogy miért nincs gyereke valakinek, viszonylag idegenek képesek beszólni, őrület.

De én már ritkán lepődöm meg az embereken s nem is várok tőlük sokat. Azt is sikerül alulmúlniuk, persze, tisztelet a kivételnek.

2018. nov. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért,mert társaságban jobb szenvedni.

Egyetértek az előzővel.Sajnos mindig abba rúgnak bele,aki nem igazán tehet az ő nyomorukról,a valódi bűnösökkel meg nem mernek szembe szállni.

Én már semmiféle együttérzést nem érzek az ilyen emberekkel kapcsolatban.Megérdemlik a sorsukat.

2018. nov. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért én megnézném az illetőt, hogy mi alapján ítélkezik. Mivel jó ember elemző vagyok, baromi gyorsan találnék rajta pár fogást, ami alapján még a létét is megkérdőjelezem. :D
2018. nov. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Az is megfigyelhető, hogy aki nem vesz részt a modern rabszolgaság létrehozásában és fenntartásában, akár elnyomóként akár elnyomottként, azt elítélik. Például ha valaki önellátó mondjuk egy tanyán, azt leparasztozzák a szó lekezelő jelentése értelmében. Vagy a hosszú ideje munkanélküli akkor is. Ahelyett hogy az emberek inkább mindent megtennének a modern rabszolgaságuk ellen hogy egy élhető hazája lehessen. De emellett meg mégis irigykednek a dánokra, a németekre, az egész nyugatra hát hogy bezzeg náluk egy fokkal élhetőbb az országuk. Nahát! Lehet hogy ők tettek is azért hogy ne gyarmat vagy más szolganép legyenek. És nem pedig csak visszahúzták azt aki kimászik a pokol főzőüstjéből.
2018. nov. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel, ha valaki nem dolgozik. Az ő élete,azt csinál amit akar. Nem érdekel ha nem fizet adót meg a stbstbstb... Kit érdekel? Addig jó neki,én meg örülök annak, ha más jól érzi magát... Ennyi,lexarom ki mit gondol.
2018. nov. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!