Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek arrol ha...

Mi a véleményetek arrol ha valaki dolgozik egy munkahelyen 4-5 évet, kilép, aztán pár év múlva visszamegy mert hiányzik az a munkája?

Figyelt kérdés
2018. okt. 9. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez jó, mert akkor tutira tudja mit akar, nem lesz meglepetés a munkája.


A munkáltatónak is jó, mert korábban megbízható munkatársa volt, 5 évig már bőven megbízhatóságot sugall.


Jó mindenkinek.

2018. okt. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy én ilyet még sosem láttam. Általában azért mennek vissza az emberek a korábbi munkahelyükre mert:


a, rájönnek, hogy nem is olyan rossz mint anno gondolták

b, más pozíciót kapnak, amire jobban vágynak

c, a cég nagyobb zsetont igér nekik, mert mégiscsak jó szakember


Vannak még variációk. El tudom képzelni azt a szitut is ami a kérdésben van, de még olyat sosem láttam, pedig nem ma kezdtem a szakmát.

2018. okt. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

CSak nem akarom hogy azt vágják a fejemhez hogy "minek jöttél vissza te idióta" meg "ugye az a másik hely nem is annyira jó"

Aztán szégyenszemre vissza kéne mennem oda... kicsit rosszul érezném magam, meg attól félek hogy valami szarabb munkát kapnék

2018. okt. 9. 18:18
 4/4 anonim ***** válasza:

1: kérdezd körbe előbb a kollégákat, főnököt.

2: ez véletlenül nem karrier kérdés? Milyen véleménye legyen rólad bárkinek, ha még ezt sem találod?

2018. okt. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!