Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az gáz ha tetszik a 1085...

Az gáz ha tetszik a 1085 Mária utca paniq szobabol az egyik dolgozó?

Figyelt kérdés
Szinte abszurdum az egész és nem is merem felvallalni csak névtelenül

2018. nov. 25. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szólítsd meg, beszélgess vele.
2018. nov. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Az sokkal nagyobb gáz, hogy erről ide kérdést írsz ki.

Ne haragudj, de tényleg, a 1085 Mária utcai paniq szoba üzemeltetői talán nem emberi lények, vagy komolyan mi a probléma? :D

2018. nov. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Elmondom én hogy mi a probléma mert több dolog. 1. semmi közöm hozzá 2. Meg akartam kérdezni hogy ki ő amit nem mertem felvallalni hogy miért mert túl ciki vagy röhejes lett volna és emiatt el lettem küldve a fenébe valaki más által.
2018. nov. 26. 11:11
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz, ha a kisugárzása vagy a külseje miatt felkelti valaki (egy ismeretlen is) az érdeklődésed és jobban meg szeretnéd ismerni.


Pontosan milyen infót szeretnél a kérdéseddel megtudni - hogy hogyan ismerkedj meg a lánnyal, hogy ne legyen rémisztő, hogy a semmiből előugrasz, vagy reménykedsz, hogy valaki a 1085 Mária utca paniq szobából olvassa a kérdésed és felkeres személyesen és segít Neked felvenni a kapcsolatot az említett dolgozóval? Csak, hogy a többi felhasználó is tudja/értse, pontosan milyen segítséget vársz tőlünk és támogathassunk, informálhassunk, stb.

2018. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy szerintem nem vagyis nem emlékszem hogy be mutatkozott volna... Én lány vagyok így még nagyobb problémám van ezzel és nagyobb az abszurd helyzet ez miatt. Mit várok? Nem tudom hogy legközelebb mikor megyek akkor ott legyen pl ezt.
2018. nov. 26. 13:26
 6/11 anonim ***** válasza:

Amiatt nem abszurd a helyzet se úgy, hogy a dolgozó férfi se úgy, hogy nő. Nem értem, hogy a felfogásod szerint ne a nő kezdeményezzen alapon nem ildomos Neked elkezdened a férfit megismerni vagy aki tetszik, az egy lány és mivel Te is lány vagy, úgy érzed, hogy esélye sincs az egésznek.


Érdemes megpróbálkoznoi; lehet csak haveri szinten kialakul egy kapcsolatod, amit a lányt-fiút megismerve elégnek is érzel; lehet nem lesz belőle semmi ; lehet összejöttök - ki tudja.


Nem tudom, ezt a lérdésedet olvassa e valaki a 1085 Mária utca paniq szobából, de ha igen, remélem tud segíteni a mikor dolgozik épp a lány odabent kérdésre.


Ha legközelebb találkoztok, nem kell egy csokor virágot szorongatva elé térdelned és megkéned a kezét; elég ha találsz valami tök hétköznapi akármit és elkezdesz csak cseverészni. A legjobb amúgy az lenne, ha Te ott gakran meg tudnál fordulni és így lehetne minden nap egy pár perces csevelyed a lánnyal, hogy mélyüljön a kapcsolatod. Ha ez alatt a pár perc alatt el tudod magad adni neki és szimpinek talál, élvezi a Veled folytatott diskurzust, akkor nyert ügyed van fokozatosan mélyíteni a kapcsolatot.

2018. nov. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A dolgozó fiú.. Na mindegy azért köszönöm
2018. nov. 26. 14:23
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiú; tudom javasolni, hogy gyakran járj el a 1085 Mária utca paniq szobába és ne csak vele, de úgy mindenkivel, mindig próbálj meg egy pár mondatos csevelyre leállni; lássa, hogy ez a nyitottságod nem csak felé irányul.


Ha vevő rá és nem érzi tolakodásnak akkor mindig mélyülhet ez a beszélgetés és egy idő után be fog állni oda a dolog, amilyen kapcsolatban kell, hogy legyetek - kedves ismerős, barát; ha esetéeg ő is érez idővel irántad valamit, akkor szerelmi.


Lehet lesz pár nap, amikor nem ő lesz ott, de sokkal jobb, ha azt látják, hogy Te "egy nyitottabb természet vagy", minthogy direkt egy bizonyos személy miatt járkálsz oda.

2018. nov. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem miatta szeretnék oda járni de azt tudni szeretném mikor van ott...
2018. nov. 26. 15:35
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Írsz ide info@paniqszoba.hu egy no name emailcímről, amiből nem jönnek rá, hogy ki vagy és megkérdezed, hogy *valamilyen kamu oknál fogva* szükséged lenne, hogy a szóban forgó férfi mikor elérhető legközelebb. Leírod, hogy sajnos a nevét nem tudod elmondani, de így meg úgy néz ki és legutóbb x. hó x.-én x órakkor "beszéltél vele"


2. Felkeresed a PÁNiQ-SZOBA című Facebook rajongói oldalt és ott játszod be; bár akkor a neved látható lesz


3. Felkresed a PÁNiQ-SZOBA című Facebook rajongó oldalt és ott kissé kutakodsz a megosztott tartalmat lájkolók, a követők között, hátha rálelsz


4. Elmész oda személyesen és próbálsz csevegni mindenkivel, csak úgy, random, mint aki egy általánosan nyitott személyiség (bár írtad, hogy ezt nem akarod)


5. Nem csinálsz semmit, hanem vársz, hátha személyes üzenetben felkeres itt a gyekorin valaki a 1085 Mária utca paniq szobából

2018. nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!