Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mondtak már olyat a munkahelye...

Mondtak már olyat a munkahelyen nektek hogy „ez van nem tetszik majd elmész 20an vannak a helyedre“? Mit reagáltál?

Figyelt kérdés

És ugye a sztorihoz hozzá tartozik, hogy jogos dolog miatt vettétek elő a főnököt (2 havi túlórapénz lóg a levegőben de azért további túlórákat várna el) én meg megklrdeztem hogy tőlem is elfogadja úgy a túlórát ahogy ő fizeti? Több hónapos csúszással ráér az majd jelszóval?

Erre mondta "ez van nem tetszik majd elmész 20an vannak a helyedre“.

Én meg erre mondtam hogy oké akkor az a 20 ember beállhat a helyemre túlórázni. És eljöttem műszak végén.

Ez pénteken volt, mi lesz belőle hétfőre nem tudom.


2018. nov. 17. 14:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Még nem, de ugyanezt tettem volna, amit te. Így kell, különben még jobban le lennél húzva.
2018. nov. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Nem kétséges a főnöki bosszú áldoztaa leszek mivel többen látták hallották az egészt hát példát kell velem statuálni, mert ha nem teszi a főnök még a végéán a többi melós is lelép ingyen túlóra helyett és akkor mi lezs.

Hétfőn példát statuálnka engem keresztre feszítenek látványos kirúgás akármi hogy tudja a többi jobbágy hol a helye. Ez lesz.

2018. nov. 17. 14:27
 3/25 anonim ***** válasza:
76%
én azt mondtam hurrráááá. Aztán meg akartam nézni hol áll a sor a munkámért. Nem volt.
2018. nov. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Ha javasolhatom, legyen a zsebedben hangrögzítésre alkalmas tárgy. Bár nem vagyok jogász, de úgy tudom, hogy ha megkérdőjelezhető módon vagy módszerekkel ereszt szélnek, akkor a gatyát is leégetheted róla kártérítésként.

2018. nov. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor elmondom hogy van.


1. Nem lesz beállítva a helyedre senki, hanem téged elküldened, fizetés törölve, és amit csinálsz azt nem csinálja majd senki, ennyi tömören.


Nekem is most szűnt meg a melóhelyem 3 hete, ez van sajna.


Az amúgy csak egy duma hogy kit érdekel ki fogja csinálni a cégnek amit csinálsz, hogy majd 2 nap múlva jön a helyedre valaki, ez nagy kamu, csakha nem kukás vagy komolyan mondom, na akkor esetleg.


Nekem is úgy volt, hogy állást kerestem, felvettek egy céghez. Na utána 3 hónap múlva megint felvettek valakit, rögtön sejtettem én sokáig nem leszek a cégnél, így is lett. Az ember aki utánam jött úgymond az én helyemre jött, már amúgy el is kezdték mondogatni hogy majd mennem kell, kirúgnak, stb, mondom nem érdekel, csinálom amit kell aztán majd lesz ami lesz. Végül közölték velem hogy "közös megegyezéssel" szerződést bontanak, felmondási idő nincs, mehetek haza, ez volt kb. egyik nap 11:00-kor, aláírtam a papírokat azt séta kifele.


gyorsított eljárás, mondhatni viccesen.


És a lényeg hogy a melómat ki végzi, hát szerintem senki, és annyira nem is érdekel mi lesz a céggel, ha csődbe megy, akkor sajnálom, ők nem voltak korrektek, ennyi.

2018. nov. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem 20-at hanem 100-at mondtak. Es random kisfonok mondta.

Kutya nem foglalkozott vele, azota eltelt vagy 10 ev.

2018. nov. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Hát 10 éve mg igaz is volt a helyedre 100 ember. De már nem igaz.
2018. nov. 17. 16:48
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondtak már ilyet. Én hülye meg komolyan vettem, elmentem máshová dolgozni. Aztán mikor két hónappal később hívott a kisfőnök, hogy nem gondoltam-e meg magamat, megkérdeztem tőle, hogy mi történt náluk, mert elég súlyos, hogy két hónap alatt mind a száz ember elfogyott, akiket a helyemre tudott hívni. Mint kiderült, addigra az egykori társulatnak jó, ha a fele maradt meg.
2018. nov. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem volt a kapuban egy sem nemhogy 100, ahogy ma sincs.
2018. nov. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

nana én má rláttma oylat hogy elment valaki és mg aznap ott lett az új ember.

még aznap.

reggel ment a hirdetés ki a netre déleőtt már telefon és még aznap ott állt az új ember.

2018. nov. 17. 19:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!