Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi történik ha felmondok?

Mi történik ha felmondok?

Figyelt kérdés
Találtam másik munkát de másnap kéne ott kezdenem.Mi történik ha a felmondási időt nem dolgozom le?Felmondtam szóba,írásba de azt mondták ha nem megyek dolgozni 3 nap után igazolatlan lesz,és jog következményei?

2018. nov. 29. 05:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Lesz , igen. Munkaügyi per, annak költsége, büntetés.... A felmondási időt le kell dolgozni
2018. nov. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Munkaszerződés mit mond? Nézz utána mennyibe fájna, ha még úgy is megéri menj. De kérdezd meg, ha csak nem vagy valami olyan pozícióban ami pótolhatatlan hirtelen, tehát pl. be kell tanítani az utódodat akkor nemigen problémáznak.
2018. nov. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Közös megegyezéssel megoldható.
2018. nov. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Abba nem mentek bele
2018. nov. 29. 06:35
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kénytelen vagy ledolgozni. Az új munkáltatod is tisztában kell hogy legyen vele,hogy van felmondási idő
2018. nov. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De van még 20 nap szabim,de ő azt mondta hogy nincs,de én nem írtam alá hogy kivettem.
2018. nov. 29. 07:32
 7/12 anonim ***** válasza:
10%
unalmas minden reggel ugyanaz a kérdés
2018. nov. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jajaja, mese mese meskete.
2018. nov. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem akarsz ott maradni a felmondási idő alatt akkor nem kell.


Nekem is most szűnt meg a melóhelyem, közös megegyezéssel lett szerződésbontás, nem volt felmondási idő, ez volt egyik nap 10:00-kor, papírokat aláírtam azt cső csá csumi.


Sétáltam kifele, nem tudom mi van velük.

2018. nov. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz ott maradni a felmondási idő alatt akkor nem kell.


Ennyi ostoba embert basszus. Szerinted mire van a felmondási idő? Csak dísznek, és majd a dolgozó eldönti, hogy marad-e vagy nem? Legalább egy minimális eszetek lenne,


Ezt a kamukérdést meg már unjuk, tényleg minden nap ez megy.

2018. nov. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!