Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tenyleg naiv lennek? Tortenet...

Tenyleg naiv lennek? Tortenet lent!

Figyelt kérdés

Egy versenyre jelentkeztunk be egy baratommal, amire egy kitatast kellett elkesziteni. Mar a tema kivalasztasanal is atvert kicsit, de akkor tulleptem ezen es alkalmazkodtam. Vegul csak en dolgoztam, neki sosem volt ideje...Egy hettel a bemutato elott meg sehogy sem alltunk es en kerdore vontam, hogy megis, hogy kepzeli ezt! Erre osszevesztunk es ugy dontottunk, nem veszunk reszt rajta. En ezt lezartam, belenyugodtam, erre hosszas sunnyogas utan kiderul, hogy elmegy egyedul. En meg sok sikert kivantam neki, hisz nm erdekel a dolog, de az ismeroseim szerint idiota vagyok, ha hagyom, hogy kihasznaljon es fe lhasznalja a munkam...

Igazuk lenne?Valoban tul engedekeny vagyok? Ti mit tennetek a helyemben?


Elore is koszi es bocsanat az ekezetekert/helyesirasert!



2018. dec. 1. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha azt mondod előtte sehogy sem álltatok, aztán ő végül is elmegy, akkor az érdemi munka nagy része az övé, ha már egy teljes egészet tud bemutatni nem?
2018. dec. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Abban igazad van, hogy meg rengeteg munka van vele, de az eddigieket csak en csinaltam meg. A bekuldott absztraktot teljesen, a dolgozat alapjat nyujto kerdeseket/kutatasokat is. Sietnunk kellett volna, hogy meglegyen, kesesben voltunk, de kicsit faj, hogy az en munkamat is az ovekent fogja bemutatni. Mar a mentor tanarunknak is ugy adta be, hogy o keszitett mindent...nekem meg nem volt meg lehetosegem ezt tisztazni, bar azt sem tudom volna-e ertelme..ugyis fel fogjq hasznalni az eddigieket
2018. dec. 1. 10:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem naiv vagy, hanem végtelenül ostoba.
2018. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Au, kettes valaszolo...Ha nem vagy kepes ertelmes, epito hozzaszolasra, indoklassal, akkor inkabb maradj csondben.
2018. dec. 1. 19:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit hozzáfűzni, kretén módon elvégezted helyette a munkát. Így jártál - megérdemled.
2018. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ertem, te igy latod.Koszi, hogy megosztottad, bar az eredeti kerdes az lett volna, hogy most hogyan tovabb. Tenyleg az volna-e a legcelravezetobb, ha jelenetet rendeznek az ugy miatt, vagy sem. Te persze csak itelkezni tudsz, bar hidd el ezt a helyezetet en sem igy kepzeltem. Belecsoppentem es most azon gondolkodom mi lett volna a helyes viselkedesmod: tovabblepni vs harcolni.

Orulok, hogy a te eletedben, minden szituacioban, tokeletesen dontesz, de sajnos en nem ilyen vagyok.

2018. dec. 1. 20:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Az igazságérzetem azt mondatja velem, hogy küzdeni kéne... de igazából én is ugyanezt tenném. Csendben eltűrném, hisz mégis mit tudok tenni? Semmit. Nem számít. Úgyhogy mély levegő, és engedd el.

Közös lónak _mindig_ túros a háta, legközelebb hasonló helyzetben már egy tapasztalattal okosabb leszel.

2018. dec. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom utolso, a tied eddig az egyetlen ertelmes valasz. Es igazad van..tanultam a hibambol :)
2018. dec. 2. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!