Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nagyon lassu vagyok akkor...

Ha nagyon lassu vagyok akkor tenyleg sose lesz munkahelyem?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja igy sose lesz. Vilageletemben lassu voltam mindenben nem birok megvaltozni ha neha sikerul felgyorsulni akkor is hamar belassulok megint. Mi csinaljak?? El lehet menni ezzel orvoshoz?? Vagy mi legyen?? Valamibol pedig meg kellenne elni. Vallalkozashoz nincs eszem. Szakmamal nem talalok munkat de ha talalnek is ott is baj lenne hogy lassu vagyok. Csak fizikai munkat tudnek vallalni de igy hogy?? F

2018. okt. 4. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos azért vagy lassú, mert egyszerre sok dologra szoktál fókuszálni. Nyugi, elnézik majd neked, látják, hogy dolgozol...
2018. okt. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok.
2018. okt. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szüleiddel élsz?
2018. okt. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen volt mar munkahelyem es ott is csesztettek hogy milyen lassu vagyok. Nem nezik el egyaltalan. Keves penzert sokat kell dolgozni gyorsan minel tobbet.
2018. okt. 4. 16:10
 5/9 anonim válasza:
Lehet, hogy nem találod a motivációt? Említetted, hogy kevés pénzért kell dolgozni.
2018. okt. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csináld vagányul. Írom , a rendőcsizma igazoltat, felírja az adatodat. úgye nem kapkod, eközben egyenesen áll, lábait szétteszi ,területfoglaló póz. Az orvos sem kapkod, nyugodt, de határozott, erőt mutat magabiztos.

Szóval ez egy belső folyamat, ha lassan csinálod de közben, nem parázol a megfelelési kényszer miatt, hanem belül te nyugodt erőt sugárzol a környezetbe ennek a lassúságnak lesz dinamikája. Csak innen fejlődhetsz , a kapkodásnak semmi jót nem eredményez. Tehát nem lajhár leszel, hanem másnak lát a környezeted, egy lopakodó fekete párducnak.

2018. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj el kormányablakba ügyintézönek, ott nagy előny, ha lassú vagy. (Most komolyan mondom, nem kötözködésből)
2018. okt. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is lassú vagyok, engem is vágtak ki ezért 3 nap meló után.

/L

2018. okt. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem elony, de nalunk a cegnel is vannak olyan emberek, akikre ha ranezel elalszol, de nem rugjak ki oket, mert legalabb csinaljak a dolgukat, nem azert lassuak mert pl elpofazzak az idot masokkal. Maximum elorelepesre nem nagyon szamithatnak, berakjak oket valami pozicioba ahol elvannak, aztan annyi.
2018. okt. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!