Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mondjátok már nekem olyan...

Mondjátok már nekem olyan melóhelyeket ahova nem kell komolyabb végzettség de még lehet keresni nettó 200 ezer forinton?

Figyelt kérdés
2018. dec. 3. 07:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Menj el kasszásnak egy multihoz, gyári munkák esetében is vannak ilyen 3 műszak esetén vagy menj külföldre. Amúgy ha nincs végzetséged ne várd, hogy rögtön 200 nettó lesz a kezedben.
2018. dec. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Pl prgramozó. Elég érettségi, ha tudsz programozni;)
2018. dec. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

Jaja, programozó. Ha tudsz programozni, akkor már tarthatod is a tenyered a nettó 200-ért.


(Én már a nettó 500k-t is keveslem programozóként. Bár nekem van Bsc diplomám.)

2018. dec. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%

Programozónál is inkább a diplomást fogják felvenni még akkor is ha az sz.art se tud.


Kérdező mit értesz az alatt hogy komolyabb végzettség nélkül? Érettségi meg van vagy az se?


Nyolc általánossal elég komoly elvárásaid vannak, csak aztán nehogy pofára essél mert senkinek sehova nem kellesz. De még ha érettségid is van akkor se vagy éppen a munkaerőpiac erős pontja.

Most komolyan mi olyan kvanehéz pl egy OKJ-n...nem kell egyetemet végezni de azért valamit csináljon már az aki kezdőfizetésnek is ilyen elvárásokkal indul neki.

2018. dec. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Gyári munka. Nettó 250.000-ért hirdetik őket, de nem egy leányálom..
2018. dec. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Csinálj egy vagyonvédelmi céget.


Te leszel a tulaj, akkor még több is összejön.


Összehaverkodsz pár politikussal is, a garázsban ott lesz a mercedes gyűjtemény :D :D


De komolyan.

2018. dec. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!


Dolgoztam kasszásként de max 160at kerestem.

Voltam már gyárban is de ott is 160at kerestem 2 műszakban.


Programozáshoz nem értek sajnos.

Pincér végzettségem van de azt nem akarom csinálni.

Inkább pultos lennék de nem ilyen 160 170 ezrekért.


Gondoltam kiírom a kérdést hátha tud valaki valami jót mielőtt kimennék külföldre.

2018. dec. 3. 08:40
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam külföldön érettségivel mielőtt egyetemre mentem volna.

A nyelvet szépen beszéltem, plusz angol és a környező országok nyelveit is, de nem nagyon kapkodnak utánad.

Hotel takaritó, pincér, bárpultos, ezek a legjobb esélyeid.

De természetesen ezeket a poziciókat szeretik kihasználni, úgyhogy külföldön se fogsz többet keresni mint itt ezekkel a munkákkal.

2018. dec. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Újabb életművész aki szakértelem és tudás nélkül akar sokat keresni...
2018. dec. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nalunk ha vallalsz ket hetvegi napot tuloraban, megvan a netto 200. Vegzettseg nem kell, de nem art, ha ertelmes vagy, ha hosszutavon akarsz gondolkodni.
2018. dec. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!