Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora fizetésre számíthatok...

Mekkora fizetésre számíthatok a következő tanulmányokkal? Pénzügyi- számviteli ügyintéző okj-s képzés. Pénzügy és számvitel szakon diploma pénzügy és számvitel szakirányon. Mérlegképes könyvelői végzettség. Projektcontrolling tanfolyam.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezt pontosan nem lehet meghatározni. Hiszen más összeget fizet és kisebb vállalkozás és a egy multi. Csak általánosságban kérdezném meg.

2017. jan. 2. 11:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy pályakezdő leszek hamarosan, amint befejezem az egyetemet. Szakmai tapasztalat csak 14 hét lesz, ami a képzésbe beletartozik.
2017. jan. 2. 11:56
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

160-180.

Csak Bp-n nettóban, vidéken meg bruttóban ennyi.

Lépj be a fb-n a könyvelők klubjába, ott látni fogod...

2017. jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Nem tudtam, hogy van ilyen csoport. Mindjárt meg is keresem.
2017. jan. 2. 12:00
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

"160-180.

Csak Bp-n nettóban, vidéken meg bruttóban ennyi"


Persze-persze.

Lehet téged madárnak néztek és megetettek ennyivel, de szinte minden ismerősöm 220 felett kezdett Pesten.

Vidéken volt ennyi...

2017. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

160-180 pesten??

Én pénzügyi okj-t végeztem és a kezdő bérem egy kis cégnél nettó 160 vidéken.

Jó pár pénzügyes, könyvelő ismerősöm van és hát nem kopik fel az álluk.

Az egyik csaj akivel jelenleg a mérlegképesre járok 2 évig volt egy könyvelő irodánál majd munkahelyet váltott és nettó 350 keres +céges autó és még csak most végzi a mérlegképest.

Másik lány 400 nettó szintén csak pénzügyi okj-vel.

Ők pestiek tény,de itt vidéken akiket ismerek könyvelőket egyik sem keres nettó 300 alatt és lehet keveset mondtam.

2017. jan. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

azért az sem mindegy, hogy ki mit csinál és hol dolgozik


könyvelőirodában 200 felett nem nagyon fogsz keresni, multinál már inkább, ami pedig szépen növekedni fog az évekkel és a beosztási szint növekedésével


ssc-knél lehet nettó 300 felett is keresni, de ahhoz kell a nyelv is, onnan viszont nincs továbblépés

2017. jún. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen,mindkét jól kereső lány akit említettem multinál dolgozik.
2017. jún. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!