Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Közös képviselők hogy bírják...

Közös képviselők hogy bírják ezt a sok bunkó embert?

Figyelt kérdés
Én is dolgozok társasházaknál néha és rengeteg bunkó, kötekedő, rosszindulatú emberrel találkozom. A közös képviselők pedig hétfő-péntek ezt hallgathatják.
2018. dec. 8. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Több olyan munkakör is van, ahol bunkókat kell elviselni sajnos, kemény lehet, minden tiszteletem azoké, akik bírják és csinálják. A bunkózó, pattogó, akadékoskodó emberek sokszor gyávák, és nem bunkók azzal, akivel tartósan áll fenn az ismeretségük, nehogy a fagyi visszanyaljon. Csak futó találkozásoknál kényelmes bunkónak lenni, a kasszással, utcai szórólapossal, random járókelővel. Tehát lehet, hogy te mint "idegen" több bunkóságot kaptál a lakóktól, mint a közös képviselő, aki ismeri őket.
2018. dec. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kell hozzá egy idegrendszer az biztos.


Nem mindenkinek való, ennyi.

2018. dec. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint mások, akiknek a munkájuk része, hogy emberek közt dolgoznak, emberekkel foglalkoznak. Jól vagy rosszul. A kiégés is őket éri el a leggyakrabban.
2018. dec. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nemrégiben megkérdeztem az orvosomat, hogy miért csak egy gyógyszert írt ki, mikor kettőről beszéltünk, és lebunkózott, szóval elég relatív, hogy ki mit tart bunkónak.
2018. dec. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!