Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol lehet felméretni azt,...

Hol lehet felméretni azt, hogy milyen szakma lenne számomra megfelelő?

Figyelt kérdés
Van ilyen szolgáltatás, ami ezzel foglalkozik? Ha igen, mennyibe kerül?

#munka #szakma #szakmaikészség
2018. dec. 12. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolák szoktak pályaválasztási foglalkozásokat ajánlani a továbbtanulás előtt állóknak. Kérdezz rá az osztályfőnöködnél, tud-e valami ilyesmit! Neten is vannak ilyen jellegű tesztek. Keresgélj!
2018. dec. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ide leírhatod..nekem

láttam már kutyán gatyát

a sulis az gagyi, nekem azt dobta, hogy "cipő felsőrész készítő"

2018. dec. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem tudom mit válasszak majd mivel lusta vagyok valami könnyű ülőmunkát akarok vagy számítógépest mert azokhoz értek
2018. dec. 13. 00:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor az informatikus lenne a legjobb,jól is keres szóval ez egy neked való szakma, hajrá :-)
2018. dec. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az interneten van egy csomó pályaválasztási teszt, tölts ki olyanokat.
2018. dec. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Senki sem születik asztalosnak vagy atomfizikusnak. De egyrészt az iskolai eredményeidből tudhatod, hogy melyik tárgy megy könnyebben, azaz mihez van érzéked.


Másrészt fontosabb, hogy mit szeretsz csinálni, mi a hobbid, mi érdekel. Amivel sokat foglalkozol, abban sok gyakorlatod és tapasztalatod van, tehát jobb vagy benne az átlagnál akkor is, ha nincs hozzá érzéked.

2018. dec. 13. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!