Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogy éltétek meg mikor nem...

Ti hogy éltétek meg mikor nem volt állásotok? Többit alább.

Figyelt kérdés

Nekem október végén szűnt meg az állásom, azóta itthon vagyok. Persze állást keresek, küldöm is a CV-ket, néha behívnak interjúra. Mondjuk majd csak jövőre lesz belőle valami. Eddig mindig felvettek valahova.


Na mindegy a lényeg hogy ezt úgy kell felfogni hogy jelenleg nincs az országban annyi munka, most hogy valaki meg bejárjon valahova újságot olvasni meg dumcsizni, na azért nem fog egy cég fizetni senkinek.


Vagy rosszul gondolom?


2018. dec. 15. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb 9 hónap volt, mire megtaláltam a mostani állásomat. Közben tanultam, így "repült az idő" :) Bár a tanulás alatt már elkezdtem keresgélni.
2018. dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

8 hónapig voltam munka nèlkül. Én nagyon rosszul éltem meg. Nyáron volt a mélypont nálam, főleg, hogy a rokonoktól azt hallgattam állandóan, nem igaz hogy nincs munkám, és hetente megkérdezték hogy dolgozok-e már. Rengeteg helyre küldtem önéletrajzot, semmi eredménye nem volt. Szerencsére december elejétől van munkám végre, és olyan amit szeretek is.

Neked is sikerülni fog, szurkolok!

24N

2018. dec. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden percét élveztem.
2018. dec. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elmentem a munkaügyi központba, ott vártam néhány órát, mire végre sorra kerültem. Majd ezután elvoltam otthon, tanultam, olvastam, hobbiztam, sportoltam, meg végre ki tudtam pucolni a lakást. A párom eltartott + a segély, nem költöttem semmire, ami nem létszükséglet, aztán néhány hónap múlva lett másik munkám.

Azért küldtek el, mert a főnököm bénázott, és kellett egy bűnbak, akit felmutathat a vezetőség előtt, hogy miért nem mennek a dolgok, úgy, ahogy kéne.

Elég sok munkalehetőség van most az országban.

2018. dec. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5 hónapja lettem munkanélküli, a nyáron elvoltunk a gyerekkel, akkor nem hiányzott, hogy bejárjak valahova. Viszont szeptember óta már hiányzik, és egyre elkeserítőbb, hogy alig van álláshirdetés, ami van, onnan meg vissza se jeleznek.
2018. dec. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!