Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Leírnátok ezeket a dolgokat...

Leírnátok ezeket a dolgokat ti, hogyan éltétek túl?

Figyelt kérdés

Nemrég végeztem tanfolyamon és most munkát keresek. De félek, hogy fogok például reggel 4kor vagy 5kor felkelni ha olyan munkám lesz, hogy 6ra bent kell lennem.

Mi lesz ha nem jövök ki majd munkatársaimmal?

Csendes vagyok, halkan beszélek és nehezen nyílok meg az emberek előtt.

Hogyan bírom ki a 8 órás munkát?


Köszönöm a válaszokat!

24/L


2016. jún. 6. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kötelező egész nap csacsogni, dolgozhatsz is akár. A felkelést meg lehet szokni az évek alatt, elkezdetsz kávézni is. Ha a munkakörnyezeted pokollá teszi az életedet, attól függően, hogy mennyire van lehetőséged új állást találni, továbbállsz.


Milyen munkakörben fogsz dolgozni? Ha nem valami robotmunkát kell végezned 8 órán keresztül, és szereted, amit csinálsz, akkor jól bírhatod.

2016. jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 4:20 vagy 5:20-kor indulok otthonról (nem kelek, hanem indulok) és így érek be 6:10 vagy 7:10 körül, ha akarnék indulhatnék 8:20-kor is otthonról, csak akkor kb 10-re érek be, de akkor tovább kell maradnom...

Mondjuk szerencsés vagyok ilyen tekintetben, hogy rugalmas a munkahely...korábban is leléphetek, csak máskor be kell pótolnom...

Kollégák tekintetében szerencsébe rendesen velem a többiek, sokat segítettek kezdetben...


23F

2016. jún. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Nem igazán értem mi a problémád.

Én 16/F vagyok, és nyáron megyek diákmelóra,

úgy hogy senkit nem ismerek, és nem vagyok nagy beszédes. (8 órás munka szintén)

És szintén 5-kor kell kelnem valószínűleg..


Dolgozni mész, pénzt keresni, nem azért hogy a többi embernek is megfelelj, nem?

2016. jún. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetemistaként én hajnalban feküdtem le aludni és aludtam délig minden nap. Aztán amikor elkezdtem dolgozni, 6-ra kellett járnom, így hozzászoktam a 4:30-as keléshez. De persze ezzel együtt jár az is, hogy este 8-kor, legkésőbb 9-kor már ágyban vagyok. Szóval meg lehet szokni a korai kelést könnyen, de sajnos ezzel együtt korán is kell feküdnöd, úgyhogy a késő esti bulizásokról vagy filmmaratonokról meg egyebekről le kell mondanod - legalábbis hétköznaponként. Az ilyen program megmarad péntek-szombatra. :)


A munkatársak közül meg lesz, akivel ki fogsz jönni meg olyan is, akivel nem. Ez ugyanolyan, mint az iskola. Gondolom ott sem minden tanfolyamtársad a legjobb barátod. Hát ez a munkahelyen sem lesz másképp. Majd találsz 1-2 embert, akikkel kijössz, velük elbeszélgetsz szünetekben, a többit meg le kell tojni.


30/N

2016. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen szakmád van? Milyen munkakörben dolgoznál?


Barátnőm minden nap 4kor kel, és 6:30kor kezd. 8 órás melója van és van hogy túlóraként be kell mennie szombatonként is.


Én bemegyek 8ra és előfordul hogy este 10kor jövök ki.


Ha ennyire nagy baj a koránkelés, költözz közelebb a munkahelyedhez, vagy vállalj olyan helyen munkát ahol nem 6 és 7 órás kezdés van. Én sem vagyok könnyen nyíló típus.

2016. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!