Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ahol ti dolgoztok mekkora a...

Ahol ti dolgoztok mekkora a fluktáció, mennyire menekülnek a munkások?

Figyelt kérdés
2018. dec. 23. 21:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Előző munkahelyemen elég magas volt, attól függetlenül hogy szaktudást nem igénylő munka volt, és ahhoz képest elég jó pénzeket meg lehetett ott keresni.
2018. dec. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
90%

Nálunk, 1 helyre jelentkeznek átlag 120-150-en.

Amint meghallják, hogy tilos a privát okostelefon és a privát közösségi oldalak használata, na akkor talán marad 10-15 a felvételi további szakaszára.

Aki viszont bekerül, az gyakorlatilag a haláláig maradhat. Néha - néha megy el valaki, de az évente 1-2 fő. Vagy nyugdíjba, vagy jobb céghez.

2018. dec. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Orszagos szinten is alacsony, tényleg csak azok mennek el akik nagyon nem bírják ill. talalnak jobb helyet de ez éves szinten max 3-4 ember
2018. dec. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
1000 fős autóipari cégnél havi 10-20 új belépő és így is alig lehet tartani a létszámot mert néha többen mennek el.
2018. dec. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
A reptéren és a postán havi szinten mentek el, mikor ott dolgoztam (na meg én is menekültem a végén fél év után). Most egy nemzetközi cégnél vagyok és nem igazán jellemző az elvándorlás (én se tervezek lépni, teljesen más világ van..ha jól bebetonozom magam, akár nyugdíjba is mehetek innen).
2018. dec. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Évi 1-2 ember jön vagy megy plusz néha egy egy nyugdíjas lesz.
2018. dec. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Én is dolgoztam olyan helyen ahol azt hittem, hogy onnan megyek nyugdíjba. Aztán jött egy új főnök és rémálom lett az egész. Szinte az egész csapat kicserélődött egy gyengébbre mire a nagyfőnök hajlandó volt beismerni, hogy hibázott és elküldte a bajok forrását. De addigra annyi kárt okozott a fickó, hogy egy év kellett a helyzet stabilizálásához. A végét már én is csak a volt kollégáktól tudom mert otthagytam őket.
2018. dec. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
0%
Lépj be a szakszervbe!
2018. dec. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Milyen hely az,ahol tilos a privát okostelefon és a közösségi oldalak használata?
2018. dec. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#9 olyan ahol dolgozni kell
2018. dec. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!