Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákmunkások! Hol dolgoztok...

Diákmunkások! Hol dolgoztok és mennyi a fizetésetek?

Figyelt kérdés
Egy hónpra értem.

2018. júl. 4. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem folyamatosan megyünk, hanem lehet jelentkezni a diákszövetségnél, (Meló-Diák) ők pedig megmondják, hogy ezen a héten mikor mehetsz. A Müllerben dolgozok csomagolóként, mert a környéken csak protekcióval van jobb munka, (Nagykanizsa) egy napra pedig kb 4500-at kapok. Szalag mellett pakolok, gyorsnak kell lenni. Mivel még csak 17 vagyok, (és fiú egyébként) ezért 45 perces szünetünk van, de azt is levonják a fizetésből. Elég sz*rrágó cég, pedig hatalmas a bevételük. Annyi a pozitívum, hogy szervezett buszokkal hoznak-visznek, de persze az sem ingyen van, bőven megkeresik a dolgozókon. Ezen felül van ilyen legenda, hogy ha valamit rossz rekeszbe raksz, vagy olyannal együtt, amivel nem lehet szállítani, akkor 100 ft-t levonnak az egész sor fizetéséből (tehát fejenként). Nem tervezem ott húzni az igát sokáig.
2018. júl. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak hogy legyen itt két különböző komment is:


Lány vagyok, fővárosban diákmunkázom (lakóhelyemen alig van lehetőség). Ruhaboltokba járok kisegíteni, a próbafülkékből hordom vissza a felpróbált ruhákat az üzlettérbe, hajtogatok, vállfázok, csipogózok, tehát csupa bolti eladói tevékenység, kivéve a kasszázást, azt nem csinálom. Bruttó 1000-1100 körül van az órabér, mindig az adott bolttól függ, hogy mennyit adnak. Néha k.urva fárasztó tud lenni, néha borzalmasan unalmas (ha nincs mit csinálni és csak sétálgatok fel-le).

Általában heti 2-3 napot dolgozom, 8-9 órában, néha bevállalom a 12 órát is. Remélem kielégítő választ adtam.

2019. márc. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!