Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek menjek el így a...

Szerintetek menjek el így a céges bulira?

Figyelt kérdés

December elejétől dolgozok irodában. Egyedül vagyok ott alkalmazott. A 2 főnököm ismerem. Építőipari cég, a többiek ugye kint dolgoznak. Ma írt a főnököm, hogy engem is várnak a holnapi céges összejövetelre, mert bemutat a többieknek, eszünk, iszunk...

Az a baj mindenki kb 40 éves és férfi.

Én alkoholt is nagyon keveset iszok. Úgyhogy nem tudom mit fogok csinálni. Viszont ha nem megyek el, mit fognak szólni, hogy már most kihúzom magam ez alól. Mit csináljak szerintetek??

24N


2018. dec. 29. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el, megvárod, amíg bemutatnak a többieknek, megvacsorázol és utána hamarébb lelépsz, nem kell megvárni, amíg mindenki megunja
2018. dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Ja, és alkoholt nem kell inni, akár egyetlen pohárral sem, ihatsz üdítöt is.
2018. dec. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ez pont jól jön, hogy csak tegnap szóltak! :D

Így én azt tanácsolom, hogy menj el, jól tömd tele a hasad a finom kajákkal, majd lépj le. Persze ne csak úgy váratlanul, hanem mikor már megérkezel, akkor mondd a főnökeidnek, hogy mész a pároddal/családtagjaiddal vidékre/valamerre ide-oda/rokonlátogatóba, szóval nem tudsz sokáig maradni. Mennyire sajnálod, hogy nem szóltak hamarabb, mert akkor tudnál végig maradni... :P

2018. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz vezetni, mondhatod, hogy azért sem ihatsz, mert már este indultok valahová a családdal, és te fogsz vezetni!
2018. dec. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Még szép, hogy menj el!

Tök jó alkalom, hogy megismerkedj a többiekkel!

2018. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Más is ugyanezeket javasolta mint ti.

Rendben akkor elmegyek. Abban is igazatok van, hogy hamarabb is leléphetek.

Köszi nektek, rendesek vagytok :)

2018. dec. 29. 19:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért ne mennél el? Hiszem a cég tagja vagy, elég jó kapcsolatépítési lehetőség.
2018. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen tudom csak attól tartok, hogy nagyon nem vagyunk egy korosztály. Meg hogy ott fogok feszengeni egyedül.

Bár mindkét főnököm nagyon rendes, közvetlen. Hátha a többiek is ilyenek lesznek. Szeretek ott dolgozni.

2018. dec. 29. 19:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó neked, hogy egyedül vagy az irodában! Így nincsenek áskálódó kolléganők, akik a hátad mögött kibeszélnek.
2018. dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9: Mikor felvettek pont erre gondoltam én is :D

Előző munkahelyemen 4 nővel voltam egy irodában. Gyomorgörccsel jártam be a végén már.

Itt meg én vagyok mindig az irodában, és a főnököm szokott még bent dolgozni ott. Szóval igen nyugalom van, jó hely :) Igazi felüdülés az előző után :D

2018. dec. 29. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!