Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bulira készülődés, buliban...

Bulira készülődés, buliban flörtölés, ismerkedés, miben menjek, stb? (Lent bővebb)

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek buliba,és ott lesz (remélhetőleg) az a srác is,aki tetszik nekem,így már most szeretnék tisztába lenni mindennel,hogy "fel tudjak készülni" addig még.:D Nem szoktam bulikba járni,így nem tudom,mit hogyan kell,szeretném pár dologban a segítségeteket kérni. Én egy faluban lakom,és itt van egy presszó,ahol néha vannak bulik is. Ilyen lesz most is. Egy barátnőmmel megyek. Az biztos,h fel fognak figyelni ránk. A kérdés,h ha leülünk egy asztalhoz,hogyan jelezzünk a bizonyos srácoknak,h jöjjenek oda hozzánk? Ha bnőmmel mindketten őket nézzük,és közben beszélgetünk róluk meg mosolygunk,akkor az úgy jó?:D

Segíthetnétek még abban,h hogyan készüljek buli előtt,pl lábborotválás,smink,stb? Linkelhetnétek könnyen elkészíthető, jó parti frizurákat is!

És szerintetek jó,ha trikóban és miniszoknyában megyek? Nem akarok vinni dzsekit v felsőt,hátha lesz valaki olyan kedves h odaadja az övét.:$ Köszi előre is!

20/L


2013. máj. 31. 00:54
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Amúgy ilyesmi ruhára gondoltam (de rajtam valahogy jobban áll:D):

[link]

2013. máj. 31. 00:55
 2/17 anonim ***** válasza:
Beteg vagy.
2013. máj. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ilyen ruhában semmiképp ne menj, ez kimondottan szörnyen néz ki, túl kurv@sra sem kell venni azért az öltözetet :).
2013. máj. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Azt a ruhát ne vedd fel semmiképp...
2013. máj. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Csak add önmagad. Kapaszkodj a piába és ne tedd szét a lábad az elsö jöttmentnek...
2013. máj. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Mi a baj az ilyesmi ruhával?:(( Itt egy másik link,hátha ez jobban tetszik... csak ugye kardigán nélkül:

[link]

2013. máj. 31. 01:05
 7/17 anonim ***** válasza:

túl rikitó és kihivó... Nem ajánlom mert kardigán nélkül nagyon tré ahogy kinéz.

Esetleg mit szolnál egy egyszerü farnernadrághoz és hozzá egy fehér top? Egyszerü de nagyszerű. :)

2013. máj. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Az enyém nem rikító,és nem is kihívó (főleg h lapossarkúban is leszek). Sima trikó felülre mért tré?:/ Mostanában sok csajt látok így az utcán is.

Na itt van még egy link,csak a trikó belülre lenne türve:

[link]

2013. máj. 31. 01:10
 9/17 anonim ***** válasza:
3 szett közül a 2. néz ki a legjobban, nekem a másik 2 egyáltalán nem tetszik, túl egyszerű öltözet mindkettő, gagyi!
2013. máj. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Na találtam még egyet, talán ez hasonlít legjobban az enyémhez. Csak én lapossarkúval venném fel.

[link]


Vagy jobb lenne ilyesmi felsővel?:

[link]

2013. máj. 31. 01:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!