Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki hogy érzi magát hogy...

Ki hogy érzi magát hogy néhány nap, és újra dolgozni kell?

Figyelt kérdés
Én személyszerint borzasztóan,egy porcikám sem kívánja a munkát,már minden bajom van ha arra gondolok,hogy megint egy újabb év a mókuskerékben..

2018. dec. 30. 14:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Pláne, hogy cafetéria sem lesz már jövőre,így sokaknak úgy tűnhet majd, hogy társadalmi munkában kell majd dolgozni. Nevetséges, hogy ebbe is beletörődnek az emberek, mi lenne az vajon, amit már tényleg nem viselnének el a dolgozók?!...
2018. dec. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan utálattal gondolok rá, mint az utolsó napon. Annak viszont örülök, hogy hamarosan a decemberi fizetésem is megérkezik - ahhoz pedig sajnos muszáj dolgozni.
2018. dec. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Bocs de a decemberit nem kaptad meg decemberben?


Ez genyó dolog.


Nekem pl. előző helyemen év végén kifizettek, decemberit decemberben, ez így "rendes".

2018. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Várom, mert van pár lezáratlan dolgom.
2018. dec. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
61%

Egyebkent akarhany kerdest elolvastam,vagy en kitettem egy kerdest ez a Kolompar allandoan valaszol minden kerdesemre es barmelyiket elolvasom azokra is!!

Legyen szo gyerekvallalasrol,tini kapcsolatrol,politika barmi o mindenre irkal mindenkinek, es akkora okorseget hogy hihetetlen! Az en kerdeseimre allandoan o az elso aki valaszol, nem igaz hogy nincs jobb dolga

2018. dec. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptam még meg a decemberit, soha nem is volt ilyen egyetlen munkahelyemen sem. Éppen ezért én nem tartom genyó dolognak, teljesen természetes. Január elején jön a decemberi bér, hozzászoktam, nekem teljesen jó.
2018. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
78%
En alig varom. Sok volt ez a rengeteg szabadnap egyben. Jo volt pihenni, de mar hianyzik a munka, hogy ne csak teljenek celtalanul a napok, es nehany kollega is.
2018. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Rengeteg szabadnap?Én November 29.-én dolgoztam utoljára,után kivettem a szabadságaimat + 1 hét betegszabi.Majd Január 7.-én megyek dolgozni,de amint írtam már sírhatnám van,és hol van még év vége.Én már azt várom hogy megint November vége legyen és megint lesz egy hónapom,amikor elfelejthetem hogy reggel fel kell kelnem és az egész napomat olyan dologgal kell töltenem amit nem akarok,és hallgatni az idióta kollégák untató fecsegését.
2018. dec. 30. 22:03
 19/24 anonim ***** válasza:
#9! Csak nem Te is a 1535/2018. kormányhat. áldozata lettél?
2018. dec. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy nem csak én vagyok így ezzel az érzéssel. Karácsony előtt még legalább volt mibe kapaszkodni, hogy nemsokára jön a szabadság, most meg a nagy büdös semmi következik. Hétvégén az a két nap semmire se elég. Persze tudom, hogy van aki akkor is dolgozik. Szabadnap kivétele egy időre felejtős, úgyhogy mókuskerékbe ugrás be, hopp! Hosszabb szabadság legközelebb (talán) majd nyáron lesz. A monotonitást nehéz elviselni, ezen kívül (fogjuk rá), hogy szeretem a munkámat.
2019. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!