Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet jól dolgozni...

Hogyan lehet jól dolgozni úgy, hogy a főnök következetlenül határozza meg a feladatokat, és néhány hetente elölről kell kezdeni mindent, mert mégse jó úgy, aztán néhány hét múlva csináljuk vissza?

Figyelt kérdés
Nem innen tervezek nyugdíjba menni, de szeretném legalább az egy évet kitölteni a váltás előtt. Fáraszt ez a hozzáállás a vezetők részéről, akiktől a feladatokat kapom.
2017. okt. 12. 06:54
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Kedves kérdező! Ezt hívják "fejlesztésnek"! Isten hozott a gyari eletben! A főnökök ostobák csak az elméleti f@.szveréshez értenek! A mi gyárunk ott tart ahol öreganyámék 40-60 éve-> norma alapú gyártás! Sok disznóság megy itt Magyarországon amik felett szemet hunynak! Az en vezetőimet egytől egyig akasztófára vitetném, mert ha mar ennyire kapitalista az állam <-> norma (kommunizmus) akkor a halál büntetés is esedékes lenne! Ugyan szembe megy az EU nézeteivel de hat a kommunista ideológia nem?
2017. okt. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyit a hirtelen lett kapitalistákról.
2017. okt. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Én egy general kivitelezőnek melózom New Yorkban, manhattanben, asztalosként, ott pl azért megy ez, mert a tulajoknak látniuk kell milyen rengeteg munka van... ha azt hinnék, hogy 1 hét alatt össze lehet rakni a lakásukat, nem fizetnének 40-50.000dollárt egy olyan konyháért amit otthon megkapsz 1-1.5millió ft-ből...
2017. okt. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez nem gyári munka.
2017. okt. 12. 18:47
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom, ott lehet, hogy ilyenek az emberek. Én egy kicsit másképp állok hozzá. Ha két szakember ugyanolyan jól dolgozik, de az egyik gyorsabb, akkor szívesebben bízom meg őt. A szüleim lakásában is volt csempézés és nálam is. Én is megbízhattam volna azt, akit a szüleim, de nem őt választottam, mert szeret cseverészni munka közben és lassan dolgozik. Akit megbíztam, gyorsabb volt, és jó munkát végzett, nem bántam meg.

Az én munkám viszont nem ilyen jellegű. Nem malmoznánk akkor sem, ha nem rúgnánk fel mindig mindent, hiszen munka van.

2017. okt. 12. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!