Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pályaváltáson gondolkozom,...

Pályaváltáson gondolkozom, van olyan munka, ahol sokat kell menni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, olyan munkára lenne szükségem, ahol folyton helyet kell változtatni, esetleg rohanni kell, ügyeket kell intézni több helyen, nem futár vagy sofőr, de valami hasonló, amiből megvan a havi 300.000 (ennyi mindenképpen kellene sajnos). Nagy a terhelésem, fiatal vagyok (25), napi 10-12 óra is beleférne, 2 idegen nyelvet is jól beszélek.

Nagyon örülnék a segítségeteknek, előre is köszönöm.



2018. dec. 31. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha havi 3at meg akarod keresni akkor építő iparba érdemes szétnézned, a mi cégünknél pl az ásó Aladár hazaviszi az 500at is ja 10-12 órában kábelárkot ás..
2018. dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
VÁLLALKOZÁS?
2018. dec. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kamionos
2018. dec. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokat kell menni ha pl reklám újság terjesztő vagy. Bevállalsz több körzetet is akkor akár havi 3-400 ezret is kereshetsz, de akkor aztán tényleg sétálhatsz napi 10-12 órát. Plusz otthoni összekészítés. ;)
2018. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Két idegen nyelvet beszélsz. Fiatal vagy. Bírod a munkát. Sokat akarsz keresni.

Mi a bánatért nem vagy még külföldön? Ha én ilyen lettem volna fiatal koromban, rég kimenekültem volna egy normális országba.

2019. jan. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!