Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen messziről érdemes még...

Milyen messziről érdemes még bejárni autóval dolgozni?

Figyelt kérdés
A munkahelyemre (egy multi) 70 km-ről fogok bejárni dolgozni. Szerintetek mit mond erre a munkáltató? Kifizetik a kocsihasználatot, benzint vagy emiatt nemet mondanak és vesznek fel mást helyettem amint tudnak?
2019. jan. 1. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy milyen könnyű pótolni, és mennyit fizet kilométerenként.

Neked se mindegy, hogy bő egy órát utazol, és lehet hó, csúszós utak, baleset, dugók. És te is mondhatod azt pár hét után, hogy amint lehet, váltani akarsz. Úgyhogy elsősorban az a kérdés, hogy te ezt mennyire tudod hosszú távon vállalni.

2019. jan. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudnám vállalni, mert autópályán mennék végig.
2019. jan. 1. 22:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit fogsz ott csinálni. Vezető beosztásban biztos kifizetik, ha alacsonyabb beosztásban dolgozol, akkor szerintem a költségeid egy részét fizetik csak és ha neked úgy is megéri, akkor mész, ha nem, akkor nem.
2019. jan. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire a 30 éve megállapított kilométerenkénti 9 forintot szokták fizetni mindenhol, ez a szélvédőmosó folyadékra nagyjából elég, másra nem. Ha viszont az alap fizetés jó, akkor így is megéri, ha pedig nincs más lehetőséged, átmenetileg akkor is érdemes bevállalni. Autópályán még oké a hetven kilométer, viszont így még a matricát is számolni kell...
2019. jan. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Neked kell tudni s dönteni.


Ahogy apám is anno Kaposvárról Lengyeltótiba ingázásra fejet hajtott s mai napig autóval jön-megy + a cég fizeti a benzint. (gazdaságis)

2019. jan. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De van olyan ismerősöm is, aki pár km-re lakik meló helyétől...BP-i közlekedés miatt viszont átlag 2 óra csak az oda útja tömegközlekedéssel, autóval több idő lenne neki, azért nem azzal jár be. (szerverek javítása s kiépítésével foglalkozik)


Szerintem mérd le az időt s neked megfelel-e.


Én személy szerint úgy vagyok: Számomra fontos, hogy minden időm hasznosan teljen el. Megőrülnék 1-3órás csak oda utakkal, ha olyan melóm lenne.

Mert az az idő alatt kivitelezek 1-2 alkotást, aminek árával sokkal jobban járok. (ez van részemről)

2019. jan. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
9 Ft/km-t, ha ezt fizetik akkor ezen kjvül 55-60000Ft/hó a költséged + idő. Neked kell tudni, hogy megéri-e. Jártam 110 km-re cégautóval , 90--re sajáttal megérte, de olyan ajánlatokat is kaptam, hogy 20 km-re nem érte volna meg...
2019. jan. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg kifizeti, de csak az üzemanyagot. Ha esetleg nagyon hiányszakma a ziéd, akkor kialkudhatsz jobb feltételeket. Kopást is érdemes belevenni, mert az kb mégegszer annyi, mint az üzemanyag.
2019. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En is csak annyit tudnek mondani, h a poziciodtol fugg, mut fizet a ceg. Van ahol kocsit is adnak, de nem atlag feladatoknellatasara. Plusz, meg a maximalisan meghatarozott 15 Ft sem fedezi az egesz havi bejarasod, valamint kzlon autohasznalatert nem fizetnek, kiveve kikuldetes vagy minkanugyben utazas, de az is cegenkent valtozik.


Azt kell merlegelni ingazaskor, hogy a szabadidodtol vagy csaladodtol elvett idot megfelelo berrel kompenzalja-e a ceg, megeri-e neked reggel 1 oraval korabban kelni vagy este pl. 7-re hazaerni, amikor mar semmire sincs idod.


Mennyit kene utaznod?

2019. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!