Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lányok, ti erre mit lépnétek?

Lányok, ti erre mit lépnétek?

Figyelt kérdés
Ha az új munkahelyeden kiderülne, hogy csak a céges női kvóta miatt vagy ott, és finoman jelzik is neked, hogy itt szakmai előrelépésre ne számíts. Tedd el a fizut és húzd meg magad, mert ha pattogsz, akkor hozz helyetted a főnök egy csinosabbat.

2019. jan. 5. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keresnék más állást és otthagynám őket a g cibe.
2019. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám hogy akkor a főnök máris kereshet helyettem egy másikat.
2019. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem vagyok olyan helyzetben, hogy kell a munka különben utcára kerülök, otthagynám és keresnék egy másik állást ahol azért becsülnek meg amit tudok, nem azért ami a lábaim közt van.
2019. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Milyen munkahely már az, ahol női kvótának kell megfelelni? Ez a feminizmus túltolásának egyik legsiralmasabb példája.


Amúgy meg a kérdésedre válaszolva, attól függ, hogy mit akarsz. Ha nem kell semmit sem csinálnod, és így is megkapod a fizetésed, akkor keresnék egy olyan plusz melót, amiért fizetnének és a ezen a munkahelyen is meg tudom csinálni munkaidőben.

2019. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg maradnék, ha irodai munka. Nem vagyok olyan helyzetben, hogy könnyen találjak olyan munkát, ami hétfőtől-péntekig tartó, nem könnyű fizikai és nincs éjszaka. Tehát ha ilyen, akkor maradnék.



Amúgy a női kvóta durván hangzik.



26/L

2019. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, férfiként vagy ezen az állásponton.
2019. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tisztában lennék vele, hogy eddig mit tettem le az asztalra, nem esnék kétségbe. Ha én csinos vagyok, akkor tőlem jöhet számára még csinosabb, attól csak egy szèpségversenyt indìtanánk el...
2019. jan. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Voltam olyan helyen, ahol szinte csak férfiak voltak, utáltam azt a mennyiségű előítéletet, amivel ott találkoztam. Viszont elég jó voltam ahhoz, hogy ennek ellenére is ki tudjak tűnni, szóval egy idő után leszoktak erről.

Most olyan helyen dolgozok, ahol csak nők vannak :).

2019. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!