Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fogok kapni céges telefont,...

Fogok kapni céges telefont, viszont a sajátomon sem telefonálok soha. Így szinte a semmiért fogják nekem fizetni. Szóljak emiatt?

Figyelt kérdés

Kaptam kártyát már. Korlátlanul telefonálhatok és netezhetek személyes célból is. Jövő hétre fogok kapni telefont is hozzá. Viszont én a sajátomon is nagyon keveset telefonálok. Szüleimet hívom néha, meg a barátomat. De a barátom is ingyen hívhat engem.

Netezni a sajátomon fogok,mert nem akarok a cégesen mindenhova bejelentkezni a saját adataimmal. Ìgy a néhány céges híváson kívül semmire nem fogom használni. Szégyellem előre is. Szóljak nekik, hogy a néhány céges hívást a sajátomról is el tudom intézni, ne fizessenek feleslegesen vagy hagyjam?


2019. jan. 12. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért szólnál? :D Inkább örülj neki, ingyen van
2019. jan. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Felőlem lehet ingyen ha úgysem hívok rajta senkit.
2019. jan. 12. 15:53
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
A céges telefon nem azért van, hogy a te jóléted szolgálja, hanem azért, hogy 0-24-ben el tudjanak érni, beleértve a hétvégét, ünnepnapokat és minden mást, ha pedig nem vagy elérhető, majd jön a "minek fizetünk neked céges telefont" típusú fejmosás. A "minden korlátlan" típusú cuccok parasztvakítások, azért, hogy szívesebben használd azt, mint a sajátod, mert ha használod, elérhető vagy, és igen, bizonyos vállalatok így követik az alkalmazottak munkán kívüli tevékenyséeit is... megvan már a folyamat?
2019. jan. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Az céges hívásokra van, ha ilyen ügyben hív valaki vagy te hívsz valakit, akkor használod, ha nincs ilyen akkor annyi. Csak van valami oka ha megvették.
2019. jan. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Ja és hagyhatod, mert nagyon jó kedvezményes csomagokat kapnak a cégek. És persze rákérdezhetsz, mert azon se múlik semmi.
2019. jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2019. jan. 12. 16:12
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én kaptam céges telefont, én se értettem minek, de amint könnyen elérhető lettem, sok céges hívást kaptam. A magánszámomon nem akartak zavarni, de a céges az más. Én is többet hívok róla. Akkor alakul ki, amikor már megvan.

#3 válaszban írt dolog nem ennyire általános. Az én főnököm azt kérte amikor megkaptam a telefont, hogy munkaidőben legyen bekapcsova, és tartsam magamnál. Sose hivtak éjszaka, pedig nálunk olyankor is folyik a munka.

2019. jan. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!