Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bankból raktárba, raktárból...

Bankból raktárba, raktárból bankba,25 évesen (lentebb) please?

Figyelt kérdés

Dióhéjban(tán hülye a kérdés): családi válás miatt egy idegen család telkének bérleményébe kényszerültem.

Eddig mindig pénzügyi területeken mozogtam(pénzváltók,bank) de most hirtelen egy raktárosi állás van terítéken. Most 24 vagyok. De 25 éves koromban szeretném elkezdeni az "életpályámat" korrekten.

Általában a jó helyekre felvesznek(bank,váltó,),mert fiatal vagyok,állítólag jó megjelenéssel és beszélőkével. Nincs komoly végzettségem,csak egy valutapénztárosim,egyetemet is félbehagytam 1 éve. Attól tartok hogy egy 24 évest még "fiatal srácnak" tartanak,és így könnyebben felveszik,de egy 25 évest már lehet hogy nem,különben is az egészségügyi(rózsaszín)kiskönyvemben ott lesz a raktározás. Éjszakai raktározásról van szó. Azért vagyok kénytelen odamenni,mert ahol most lakom,nem bízok a bérbeadókban,nincsenek megbízható rokonaim sem,(egyedül édesanyám alszik éjszaka,én meg a raktárban melóznák ugye akkor)és vannak értékpapírjaim,azok ellopásától tartok nagyon,elvileg nyárra már el tudok költözni sajátba. Na hát ennyi a dilemmám,és ez biztosan egy inkoherens dologként jön le,de tényleg...

Egy ilyen szürreális dilemmába vagyok,lehet hogy idiótának is látszódok a kérdés olvasatán.

Szerintetek?


2019. jan. 13. 20:13
 1/8 A kérdező kommentje:
"rossz" helyek: spar,közért,na ezekre a helyekre sokkal kevésbé vettek fel,valamilyen fura oknál fogva...a "jó" helyekre azonnal felvettek...egyébként ez a szegények még megalázóbbá tételének gondolom,ha lehet ezt megjegyeznem...
2019. jan. 13. 20:14
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor az a dilemmád, hogy el fogják-e lopni ott a papírjaidat, és emiatt érdemes-e menned?
2019. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előre megjegyzem: nem tudom, miért hagytad félbe az egyetemet, de gondolkodj el azon, mivel szeretnél a későbbiekben foglalkozni és ennek megfelelően tanulj egy szakmát.

A TB kiskönyvben-az egészségügyi az más, narancssárga-a raktáros bejegyzést pont le fogják szrni, amíg ilyen pénzváltós munkahelyekre pályázol. Sőt, én is dolgoztam raktárban, amikor a diplomámmal nem tudtam elhelyezkedni.Nem szégyen, nincs mindenkinek sógor-koma-jóbarátja, aki ilyen esetben beajánlja ide-oda.

Ha érdekel a kereskedelem, akkor arra felé keresgélj, és nem érdemes leragadni ilyen bolti eladó, meg osztály-felelős pozíciókban. Ha mégis, ne csodálkozz, ha kiraknak mire megöregszel, mert ahogy telnek az évek, úgy kerülsz egyre többe a cégnek-már ha van bérfejlesztés-, és inkább felvesznek egy 24 éves titánt helyetted, mire 50 leszel. A kapcsolati rendszer csak a magasabb szinten számít, ott már mindenki ismer mindenkit, ha ügyes és tehetséges vagy, lesz melód még 70 éves korodban is.

2019. jan. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Most hülye kérdés,de egy 25 évest(júniusban leszek annyi)is még fiatalnak néznek? Tudom hogy hülye a kérdés :D

Egyébként köszi a választ :) Utolsó Válaszadó

2019. jan. 13. 22:33
 5/8 A kérdező kommentje:
Ebben a hülye raktárban csak pár hónapot akarok dolgozni,tán még annyit se,de én olyan "parázós,a véletlenre semmit nem hagyós,lelkizós" hülye gyerek vagyok,aki képes ilyen kérdést is kitenni erre az oldalra..:D
2019. jan. 13. 22:34
 6/8 A kérdező kommentje:

egyetem: szüleim elváltak...mérnöki suli..de az egyik felmenőm úgy ki*szott velünk,hogy amikor ideköltözünk,most látok először ilyen "őrlángot" vagy mit,tudod ami ott a füdőszobában megy,meg gáztüzhelyet,most nem azért...(gáztüzhely is csak egyik rokonom paneljában volt/van)

na és a válás szinte sokkhatásként ért,nem maga a válás,hanem a körülmények 100%ról mínusz 100% csökkenése,hogy pszichológiailag nem tudtam folytatni...nehéz is..most újra jelentkeztem...

2019. jan. 13. 22:37
 7/8 A kérdező kommentje:
fürdőszobában*
2019. jan. 13. 22:38
 8/8 A kérdező kommentje:
egyébknt ebbe a raktárba azért mennék el,mert 1 nagyon jol fizetnek elviekben,2 éjjeli meló,ami passzol az egészbe ahogy most vagyunk
2019. jan. 13. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!